2. Verfahren
Verfahren
Titel: Acord cadru de furnizare ”Platforme hidraulice autopropulsate pentru incarcare-descarcare aeronave de tip 25k Loader si 50k Loader”
Beschreibung: Obiectul acordului-cadru îl constituie furnizarea de Platforme hidraulice autopropulsate pentru incarcare/descarcare aeronave de tip 25K si 50K loader, necesare pentru sprijinul activităților de manipulare la sol și sprijin operațional din cadrul punctelor de coordonare, mișcare și transport aerian. Durata acordului cadru este de 36 luni. Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificare/informatii suplimentare în a 11-a zi înainte de termenul limită de depunere a ofertelor. Numar zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor: 18
Interne Kennung: A1-2755 din 21.04.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34960000 Flughafengeräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: PLATFORME HIDRAULICE AUTOPROPULSATE PENTRU INCARCARE/DESCARCARE AERONAVE DE TIP 25K LOADER
Beschreibung: Incheierea unui acord-cadru de furnizare ” Platforme hidraulice autopropulsate pentru incarcare/descarcare aeronave de tip 25K loader”, pe o perioada de 3 ani, conform cerințelor din Caietul de sarcini si a Specificatie tehnice a produsului (Anexa nr.1 la caietul de sarcini). Estimare cantități Acord-Cadru lot 1: - minim 3 cpl. / maxim 7 cpl. Estimare cantități Contract Subsecvent lot 1: - minim 1 cpl / maxim 3 cpl.
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42418000 Maschinen zum Heben, Fördern, Be- oder Entladen
Los: LOT-0002
Titel: PLATFORME HIDRAULICE AUTOPROPULSATE PENTRU INCARCARE/DESCARCARE AERONAVE DE TIP 50K LOADER
Beschreibung: Incheierea unui acord-cadru de furnizare ” Platforme hidraulice autopropulsate pentru incarcare/descarcare aeronave de tip 50K loader”, pe o perioada de 3 ani, conform cerințelor din Caietul de sarcini si a Specificatie tehnice a produsului (Anexa nr.2 la caietul de sarcini). Estimare cantități Acord-Cadru lot 2: - minim 3 cpl. / maxim 5 cpl. Estimare cantități Contract Subsecvent lot 2: - minim 1 cpl / maxim 2 cpl.
Interne Kennung: 2