See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu komputerowego wraz z oprogramowaniem (sprzęt serwerowy) - część I zamówienia
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest serwerów i macierzy dyskowych
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa serwerów i macierzy dyskowych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa serwerów i macierzy dyskowych