See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa leków
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa leków. 2. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych. 3. Wykonawca może złożyć ofertę na jedną lub dowolną liczbę części. Przedmiot zamówienia podzielony został przez Zamawiającego na części: Część nr 1 - PRODUKTY LECZNICZE Część nr 2 - PRODUKTY LECZNICZE Część nr 3 – PRODUKTY LECZNICZE Część nr 4 – PRODUKTY LECZNICZE Część nr 5 – PRODUKTY LECZNICZE Część nr 6 – PRODUKTY LECZNICZE Część nr 7 – PRODUKTY LECZNICZE Część nr 8 – PRODUKTY LECZNICZE Część nr 9 – PRODUKTY LECZNICZE Część nr 10 – PRODUKTY LECZNICZE Część nr 11 – PRODUKTY LECZNICZE Część nr 12 – PRODUKTY LECZNICZE Część nr 13 – PRODUKTY LECZNICZE Część nr 14 – PRODUKTY LECZNICZE Część nr 15 – PRODUKTY LECZNICZE 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia , określony został w formularzu cenowym, stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 360443-2026
Interne Kennung: 7/ZP/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1 - PRODUKTY LECZNICZE
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla każdej części zamówienia, określony został w formularzu cenowym, stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ.
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2 - PRODUKTY LECZNICZE
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 3 - PRODUKTY LECZNICZE
Los: LOT-0004
Titel: Część nr 4 - PRODUKTY LECZNICZE
Los: LOT-0005
Titel: Część nr 5 - PRODUKTY LECZNICZE
Los: LOT-0006
Titel: Część nr 6 - PRODUKTY LECZNICZE
Los: LOT-0007
Titel: Część nr 7 - PRODUKTY LECZNICZE
Los: LOT-0008
Titel: Część nr 8 - PRODUKTY LECZNICZE
Los: LOT-0009
Titel: Część nr 9 - PRODUKTY LECZNICZE
Los: LOT-0010
Titel: Część nr 10 - PRODUKTY LECZNICZE
Los: LOT-0011
Titel: Część nr 11 - PRODUKTY LECZNICZE
Los: LOT-0012
Titel: Część nr 12 - PRODUKTY LECZNICZE
Los: LOT-0013
Titel: Część nr 13 - PRODUKTY LECZNICZE
Los: LOT-0014
Titel: Część nr 14 - PRODUKTY LECZNICZE
Los: LOT-0015
Titel: Część nr 15- PRODUKTY LECZNICZE