2. Verfahren
Verfahren
Titel: DAS Inhuur personeel
Beschreibung: Staatsbosbeheer heeft regelmatig behoefte aan inhuur van personeel als tijdelijke aanvulling op de vaste bezetting, voor een specifiek project of voor gespecialiseerde kennis en/of vaardigheden. Om in deze behoefte te voorzien, heeft Staatbosbeer ervoor gekozen een Dynamisch aankoopsysteem (DAS) in te stellen. Geïnteresseerde partijen worden uitgenodigd zich te registreren en aan te melden binnen het DAS Inhuur personeel, dat beschikbaar is via het Mercell-platform, om in aanmerking te komen voor opdrachten die via het DAS Inhuur personeel worden uitgevraagd.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: De aanbesteding betreft een instelling van een Dynamisch aankoopsysteem
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
Los: LOT-0000