2. Verfahren
Verfahren
Titel: Online Leerplatform
Beschreibung: Het gaat om het afsluiten van een nieuw contract met een leverancier die een online leerplatform levert, implementeert en onderhoud voor Gemeente Helmond. Het doel is leren en ontwikkelen duurzaam te blijven verankeren binnen de organisatie De leeromgeving moet medewerkers de mogelijkheid bieden om op ieder gewenst moment, vanaf iedere locatie, trainingen, e-learnings en andere leeractiviteiten te volgen.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80000000 Allgemeine und berufliche Bildung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 79632000 Personalschulung, 80420000 E-Learning
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Er zijn geen opties.