See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Trzebież w roku 2026
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz.U. z 2025 r. poz. 567- Dziennik ustaw) , obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, zagospodarowania turystycznego, ubocznego użytkowania lasu, utrzymania dróg przeciwpożarowych, utrzymania dróg leśnych oraz gospodarki szkółkarskiej i nasiennictwa do wykonania na terenie Nadleśnictwa Trzebież w roku 2026.
Interne Kennung: S.270.3.1.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Postępowanie będzie prowadzone zgodnie z zasadami przewidzianymi dla tzw. „procedury odwróconej”, o której mowa w art. 139 ust. 1, 34 PZP. Specyfikacja Warunków Zamówienia (SWZ) wraz z załącznikami będzie stanowić dokumenty zamówienia. W postępowaniu mogą brać udział wykonawcy, którzy nie podlegają wykluczeniu z postępowania w okolicznościach, o których mowa w art. 108 ust. 1 pkt 16 PZP oraz art. 109 ust. 1 pkt. 15 i 710 PZP. Zamawiający na etapie ogłaszania postępowania o udzielenie zamówienia szczegółowo określi w dokumentach zamówienia (SWZ) warunki udziału w postępowaniu, wykaz podmiotowych środków dowodowych, jakie na potwierdzenie ich spełnienia zobowiązany będzie złożyć Wykonawca na wezwanie Zamawiającego w trybie art. 126 ust. 1 PZP. W stosunku do każdej części (Pakietu) Zamawiający będzie przewidywał możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7) PZP. Szczegółowy zakres określać będą dokumenty zamówienia. Wstępne ogłoszenie informacyjne zawiera wszystkie informacje wymagane dla ogłoszenia o zamówieniu, w zakresie, w jakim były one dostępne w chwili publikacji wstępnego ogłoszenia informacyjnego, które zostało przekazane do publikacji Urzędowi Publikacji UE. Zamawiający zamierza wyznaczyć termin składania ofert nie krótszy niż 15 od dnia przekazania ogłoszenia o zamówieniu Urzędowi Publikacji UE.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77210000 Holzgewinnung, 77211100 Holzfällung, 77211200 Transport von Stämmen im und aus dem Wald, 77211300 Rodung, 77211400 Fällen von Bäumen, 77211500 Baumpflege, 77211600 Aussaat von Baumsamen, 77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft, 77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft, 77231200 Bekämpfung von Forstschädlingen, 77231600 Aufforstung, 77211000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Holzgewinnung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1 - Leśnictwo Nowe Warpno, Pienice, Mazańczyce
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, zagospodarowania turystycznego, ubocznego użytkowania lasu, utrzymania dróg przeciwpożarowych, utrzymania dróg leśnych oraz nasiennictwa do wykonania na terenie leśnictwa Nowe Warpno, Pienice, Mazańczyce w roku 2026.
Interne Kennung: Pakiet nr 1-Leśnictwo Nowe Warpno,Pienice,Mazańczyce
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Opis opcji: Zamawiający będzie uprawniony zlecić Wykonawcy dodatkowy zakres rzeczowy w stosunku do łącznej ilości wszystkich czynności wycenionych w każdej pozycji kosztorysu ofertowego stanowiącego część oferty ("Opcja"). Przedmiotem Opcji będą takie same (analogiczne) prace, jak opisane w SWZ i wycenione przez wykonawcę w którejkolwiek pozycji kosztorysu ofertowego. Poziom % prawa opcji zostanie określony w ogłoszeniu o zamówieniu oraz SWZ.
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2 - Leśnictwo Myślibórz, Poddymin, Zalesie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, zagospodarowania turystycznego, ubocznego użytkowania lasu, utrzymania dróg przeciwpożarowych, utrzymania dróg leśnych oraz nasiennictwa do wykonania na terenie leśnictwa Myślibórz, Poddymin, Zalesie w roku 2026.
Interne Kennung: Pakiet nr 2 - Leśnictwo Myślibórz, Poddymin, Zalesie
Beschreibung der Optionen: Zamawiający będzie uprawniony zlecić Wykonawcy dodatkowy zakres rzeczowy w stosunku do łącznej ilości wszystkich czynności wycenionych w każdej pozycji kosztorysu ofertowego stanowiącego część oferty ("Opcja"). Przedmiotem Opcji będą takie same (analogiczne) prace, jak opisane w SWZ i wycenione przez wykonawcę w którejkolwiek pozycji kosztorysu ofertowego. Poziom % prawa opcji zostanie określony w ogłoszeniu o zamówieniu oraz SWZ.
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3 - Leśnictwo Drogoradz, Turznica, Tatynia
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, zagospodarowania turystycznego, ubocznego użytkowania lasu, utrzymania dróg przeciwpożarowych, utrzymania dróg leśnych oraz nasiennictwa do wykonania na terenie leśnictwa Drogoradz, Turznica, Tatynia w roku 2026.
Interne Kennung: Pakiet nr 3 -Leśnictwo Drogoradz, Turznica, Tatynia
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4 - Leśnictwo Dobra, Siedlice
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, zagospodarowania turystycznego, ubocznego użytkowania lasu, utrzymania dróg przeciwpożarowych, utrzymania dróg leśnych oraz nasiennictwa do wykonania na terenie leśnictwa Dobra, Siedlice w roku 2026.
Interne Kennung: Pakiet nr 4 - Leśnictwo Dobra, Siedlice
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 5 - Leśnictwo Tanowo, Szkółka leśna
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, zagospodarowania turystycznego, ubocznego użytkowania lasu, utrzymania dróg przeciwpożarowych, utrzymania dróg leśnych oraz nasiennictwa do wykonania na terenie leśnictwa Tanowo oraz prace z zakresu szkółkarstwa i nasiennictwa w roku 2026.
Interne Kennung: Pakiet nr 5 - LeśnictwoTanowo, Szkółka leśna