See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa oleju napędowego dla Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Odpadami Sp. z o.o. w Sosnowcu
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia obejmuje zakup oleju napędowego (letniego i zimowego) w ilości do 300 000 litrów (maksymalna ilość szacunkowa) wraz z dostawą do magazynu Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Odpadami Sp. z o.o., zlokalizowanego przy ulicy Grenadierów 21 w Sosnowcu. 2. Oferowany olej napędowy musi spełniać wymagania określone Polską Normą PN-EN 590 lub równoważną oraz Rozporządzeniem Ministra Klimatu i Środowiska z dnia 26 czerwca 2024 r. w sprawie wymagań jakościowych dla paliw ciekłych (Dz.U. z 2024 r., poz. 1018, ze zm.). 3. Maksymalna ilość oleju napędowego objęta niniejszym zamówieniem wynosi 300 000 litrów. Zamawiający gwarantuje zakup nie mniej niż 225 000 litrów oleju napędowego, jednakże do kwoty wskazanej w umowie jako maksymalne wynagrodzenie za wykonanie przedmiotu umowy. Zamawiający zastrzega sobie prawo ograniczenia zakresu zamówienia do ilości gwarantowanej, stosownie do rzeczywistych potrzeb oraz maksymalnego wynagrodzenia umownego. Wykonawcy nie przysługują z tego tytułu żadne roszczenia. Podstawą wystawienia faktury będzie ilość odebranego paliwa wyrażona w litrach gotowego wyrobu w temperaturze 15 stopni C (wg wskazań zalegalizowanego licznika tankowania z kompensacją do 15 stopni C przy autocysternie). 4. Szczegółowy opis znajduje się w Rozdziale II sekcja 1 SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 468935-2026
Interne Kennung: MPGO.09.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09100000 Brennstoffe
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09134100 Dieselöl
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia obejmuje zakup oleju napędowego (letniego i zimowego) w ilości do 300 000 litrów (maksymalna ilość szacunkowa) wraz z dostawą do magazynu Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Odpadami Sp. z o.o., zlokalizowanego przy ulicy Grenadierów 21 w Sosnowcu. 2. Oferowany olej napędowy musi spełniać wymagania określone Polską Normą PN-EN 590 lub równoważną oraz Rozporządzeniem Ministra Klimatu i Środowiska z dnia 26 czerwca 2024 r. w sprawie wymagań jakościowych dla paliw ciekłych (Dz.U. z 2024 r., poz. 1018, ze zm.). 3. Maksymalna ilość oleju napędowego objęta niniejszym zamówieniem wynosi 300 000 litrów. Zamawiający gwarantuje zakup nie mniej niż 225 000 litrów oleju napędowego, jednakże do kwoty wskazanej w umowie jako maksymalne wynagrodzenie za wykonanie przedmiotu umowy. Zamawiający zastrzega sobie prawo ograniczenia zakresu zamówienia do ilości gwarantowanej, stosownie do rzeczywistych potrzeb oraz maksymalnego wynagrodzenia umownego. Wykonawcy nie przysługują z tego tytułu żadne roszczenia. Podstawą wystawienia faktury będzie ilość odebranego paliwa wyrażona w litrach gotowego wyrobu w temperaturze 15 stopni C (wg wskazań zalegalizowanego licznika tankowania z kompensacją do 15 stopni C przy autocysternie).
Interne Kennung: Część 1