See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa soczewek wewnątrzgałkowych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa soczewek wewnątrzgałkowych w podziale na 12 części. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo – cenowy (odpowiednio w zakresie Części, której dotyczy).
Vorherige Bekanntmachung: 454335-2026
Interne Kennung: DZPUCK.262.119.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33731110 Intraokulare Linsen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1 - Soczewki hydrofilne o właściwościach hydrofobowych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa soczewek wewnątrzgałkowych w podziale na 12 części. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo – cenowy (odpowiednio w zakresie Części, której dotyczy).
Interne Kennung: Część nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2 - Soczewki hydrofilne z poszerzoną głębią ostrości
Interne Kennung: Część nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 3 - Soczewki hydrofobowe toryczne z filtrem światła niebieskiego
Interne Kennung: Część nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Część nr 4 - Soczewki hydrofobowe toryczne
Interne Kennung: Część nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Część nr 5 - Soczewki z PMMA
Interne Kennung: Część nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Część nr 6 - Soczewki przedniokomorowe afakijne
Interne Kennung: Część nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Część nr 7 - Sztuczne tęczówki
Interne Kennung: Część nr 7
Los: LOT-0008
Titel: Część nr 8 - Soczewki akrylowe
Interne Kennung: Część nr 8
Los: LOT-0009
Titel: Część nr 9 - Implanty przeciw-jaskrowe
Interne Kennung: Część nr 9
Los: LOT-0010
Titel: Część nr 10 - Podwójny implant do operacji przeciwjaskrowej
Interne Kennung: Część nr 10
Los: LOT-0011
Titel: Część nr 11 - Soczewki- trójlustra
Interne Kennung: Część nr 11
Los: LOT-0012
Titel: Część nr 12 - Wszczep drenujący
Interne Kennung: Część nr 12