618683-2025 - Ergebnis
Tschechien – Softwarepaket und Informationssysteme – Rozvoj kybernetické bezpečnosti Klaudiánovy nemocnice – MS licence
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRozvoj kybernetické bezpečnosti Klaudiánovy nemocnice – MS licence
BeschreibungPředmětem tohoto výběrového řízení je modernizace a výměna zastaralých operačních systémů Windows Server v organizaci. Cílem této změny je implementace nejnovějších verzí operačních systémů a odpovídajících licencí, které zajistí robustní podporu kybernetické bezpečnosti. Nové systémy přinesou pravidelnou dostupnost bezpečnostních aktualizací a záplat, což významně přispěje ke snížení rizika zneužití zranitelností a potenciálních kybernetických útoků. Tento krok zároveň posílí celkovou stabilitu IT infrastruktury organizace, zvýší její provozní efektivitu a zajistí lepší připravenost na budoucí výzvy v oblasti kybernetické bezpečnosti a správy IT prostředí. Zvolená řešení budou odpovídat aktuálním standardům a doporučením v oblasti informačních technologií. Podrobný popis plnění je detailně uveden v technické specifikaci, která je přílohou č. 1 zadávací dokumentace.
Interne KennungNMB025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72268000 Bereitstellung von Software
5. Los
LosLOT-0001