2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa w zakresie przewozu pacjentów Stacji Dializ.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług przewozu pacjentów Stacji Dializ dla Wielospecjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Gorzowie Wlkp. Sp. z o.o., ul. Dekerta 1. Transport pacjentów na dializoterapię będzie odbywał się z miejsca zamieszkania osób dializowanych do Stacji Dializ Zamawiającego oraz ze Stacji Dializ do miejsca zamieszkania osoby dializowanej w zależności od wskazań medycznych (w tym również pacjentów niepełnosprawnych) realizowany w pozycji siedzącej, leżącej, z użyciem krzesełka transportowego (wózka) lub na noszach. Zamawiający nie wymaga wyposażenia pojazdów w butle z tlenem. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, zakres rzeczowy, zawarty został w: a)Załączniku nr 2 do SWZ stanowiącym Formularz techniczno-cenowy; b)Załączniku nr 3 do SWZ – Projekt umowy. – stanowiących odpowiednio załączniki do SWZ.
Interne Kennung: DZPU.2632.52.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60130000 Personensonderbeförderung (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług przewozu pacjentów Stacji Dializ dla Wielospecjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Gorzowie Wlkp. Sp. z o.o., ul. Dekerta 1. Transport pacjentów na dializoterapię będzie odbywał się z miejsca zamieszkania osób dializowanych do Stacji Dializ Zamawiającego oraz ze Stacji Dializ do miejsca zamieszkania osoby dializowanej w zależności od wskazań medycznych (w tym również pacjentów niepełnosprawnych) realizowany w pozycji siedzącej, leżącej, z użyciem krzesełka transportowego (wózka) lub na noszach. Zamawiający nie wymaga wyposażenia pojazdów w butle z tlenem. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, zakres rzeczowy, zawarty został w: a)Załączniku nr 2 do SWZ stanowiącym Formularz techniczno-cenowy; b)Załączniku nr 3 do SWZ – Projekt umowy. -stanowiących odpowiednio załączniki do SWZ.