2. Verfahren
Verfahren
Titel: Storitve čiščenja poslovnih prostorov z okoljsko manj obremenjujočimi čistili in sanitarnim materialom
Beschreibung: Storitve čiščenja zajemajo storitve čiščenja poslovnih prostorov posameznih naročnikov brez čiščenja skupnih prostorov (stopnišč, dvorišča, vhodne avle poslovne stavbe) z okoljsko manj obremenjujočimi čistili in sanitarnim materialom, in sicer dnevno, tedensko, mesečno in obdobno generalno čiščenje, vključno z dobavo okoljsko manj obremenjujočih čistil in sanitarnega materiala.
Interne Kennung: SDT-Tu-19-3/3/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90900000 Reinigungs- und Hygienedienste
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 552497
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: SDT-Tu-19-3/3/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90900000 Cleaning and sanitation services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 552497