See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu AV w celu zagospodarowania przestrzeni tarasu Młynów Rothera
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: „Dostawa sprzętu AV w celu zagospodarowania przestrzeni tarasu Młynów Rothera, w zakresie i na warunkach określonych w Specyfikacji Warunków Zamówienia wraz z załącznikami, w tym w załączniku pn. „Opis Przedmiotu Zamówienia” 2. Zamawiający przewiduje możliwość składania ofert częściowych na dowolną liczbę części oznaczonych jako Zadania: Zadanie 1 – Dostawa systemu nagłośnieniowego wraz z mikrofonami przewodowymi oraz niezbędnym okablowaniem, Zadanie 2 – Dostawa konsolety nagłośnieniowej wraz z mikrofonami i odsłuchem bezprzewodowym, Zadanie 3 – Dostawa bezprzewodowego systemu wspomagania słuchu wraz ze skrzyniami transportowymi,
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32342400 Akustische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32340000 Mikrofone und Lautsprecher, 32342412 Lautsprecherboxen, 32343000 Verstärker, 30213000 Personalcomputer, 32342420 Studiomischpult, 48952000 Beschallungsanlagen, 32341000 Mikrofone, 30237280 Stromversorgungszubehör, 32342100 Kopfhörer, 32351000 Zubehör für Ton- und Videoanlagen, 32351300 Audiogerätezubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa systemu nagłośnieniowego wraz z mikrofonami przewodowymi oraz niezbędnym okablowaniem
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: „Dostawa sprzętu AV w celu zagospodarowania przestrzeni tarasu Młynów Rothera, w zakresie i na warunkach określonych w Specyfikacji Warunków Zamówienia wraz z załącznikami, w tym w załączniku pn. „Opis Przedmiotu Zamówienia”. 1. Termin wykonania zamówienia: ZADANIE 1 - Dostawa systemu nagłośnieniowego wraz z mikrofonami przewodowymi oraz niezbędnym okablowaniem: 2 miesiące od daty zawarcia umowy, 9. Zamawiający przewiduje składanie wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych (dla wybranych pozycji asortymentu wymienionego w Opisie Przedmiotu Zamówienia), tj. dokumentów producenta (np. opisów, folderów, kart technicznych, instrukcji obsługi), potwierdzających, ze oferowane urządzenia odpowiadają wymaganiom i spełniają parametry określone przez Zamawiającego w załączniku do SWZ pn. „Opis Przedmiotu Zamówienia”. Zamawiający informuje, iż na podstawie art. 107 ust. 2 uPzp wezwie do złożenia lub uzupełnienia przedmiotowego środka dowodowego w wyznaczonym terminie, jeżeli Wykonawca nie złoży przedmiotowego środka dowodowego lub złożony przedmiotowy środek dowodowy jest niekompletny.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32340000 Mikrofone und Lautsprecher, 32342412 Lautsprecherboxen, 32343000 Verstärker, 30213000 Personalcomputer, 32351300 Audiogerätezubehör
Optionen:
Beschreibung der Optionen: NIE DOTYCZY
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa konsolety nagłośnieniowej wraz z mikrofonami i odsłuchem bezprzewodowym
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: „Dostawa sprzętu AV w celu zagospodarowania przestrzeni tarasu Młynów Rothera, w zakresie i na warunkach określonych w Specyfikacji Warunków Zamówienia wraz z załącznikami, w tym w załączniku pn. „Opis Przedmiotu Zamówienia” 1. Termin wykonania zamówienia: ZADANIE 2– Dostawa konsolety nagłośnieniowa wraz z mikrofonami i odsłuchem bezprzewodowym: 2 miesiące od daty zawarcia umowy, 9. Zamawiający przewiduje składanie wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych (dla wybranych pozycji asortymentu wymienionego w Opisie Przedmiotu Zamówienia), tj. dokumentów producenta (np. opisów, folderów, kart technicznych, instrukcji obsługi), potwierdzających, ze oferowane urządzenia odpowiadają wymaganiom i spełniają parametry określone przez Zamawiającego w załączniku do SWZ pn. „Opis Przedmiotu Zamówienia”. Zamawiający informuje, iż na podstawie art. 107 ust. 2 uPzp wezwie do złożenia lub uzupełnienia przedmiotowego środka dowodowego w wyznaczonym terminie, jeżeli Wykonawca nie złoży przedmiotowego środka dowodowego lub złożony przedmiotowy środek dowodowy jest niekompletny.
Haupteinstufung (cpv): 32342420 Studiomischpult
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48952000 Beschallungsanlagen, 32341000 Mikrofone, 30237280 Stromversorgungszubehör
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa bezprzewodowego systemu wspomagania słuchu wraz ze skrzyniami transportowymi
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: „Dostawa sprzętu AV w celu zagospodarowania przestrzeni tarasu Młynów Rothera, w zakresie i na warunkach określonych w Specyfikacji Warunków Zamówienia wraz z załącznikami, w tym w załączniku pn. „Opis Przedmiotu Zamówienia” 1. Termin wykonania zamówienia: ZADANIE 3 - Dostawa bezprzewodowego systemu wspomagania słuchu wraz ze skrzyniami transportowymi: 2 miesiące od daty zawarcia umowy. 9. Zamawiający przewiduje składanie wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych (dla wybranych pozycji asortymentu wymienionego w Opisie Przedmiotu Zamówienia), tj. dokumentów producenta (np. opisów, folderów, kart technicznych, instrukcji obsługi), potwierdzających, ze oferowane urządzenia odpowiadają wymaganiom i spełniają parametry określone przez Zamawiającego w załączniku do SWZ pn. „Opis Przedmiotu Zamówienia”. Zamawiający informuje, iż na podstawie art. 107 ust. 2 uPzp wezwie do złożenia lub uzupełnienia przedmiotowego środka dowodowego w wyznaczonym terminie, jeżeli Wykonawca nie złoży przedmiotowego środka dowodowego lub złożony przedmiotowy środek dowodowy jest niekompletny
Haupteinstufung (cpv): 32342100 Kopfhörer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32351300 Audiogerätezubehör, 32351000 Zubehör für Ton- und Videoanlagen