2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Udzielenie kredytu na finansowanie planowanego deficytu w kwocie 10 000 000,00 zł”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest udzielenie kredytu na finansowanie planowanego deficytu budżetu jednostki samorządu terytorialnego w kwocie 10 000 000,00 zł (słownie: dziesięć milionów złotych 00/100 zł) zgodnie z Uchwała Nr XXXVI/377/26 Rady Miejskiej w Kolbuszowej z dnia 26 sierpnia 2026r. w sprawie zaciągnięcia kredytu w banku wyłonionym w drodze przetargu na finansowanie planowanego deficytu budżetu jednostki samorządu terytorialnego.
Interne Kennung: ZP.271.1.50.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66113000 Kreditgewährung
5. Los
Los: LOT-0001
618740-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: ZP.271.1.50.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 66113000 Credit granting services
5. Lot
Lot: LOT-0001