618749-2026 - Ergebnis
Polen – Dienstleistungen in Verbindung mit Software – 2-2026 Zakup usług serwisowych dla oprogramowania klasy HIS i ERP a także rozbudowa tego oprogramowania o dodatkowe zakresy funkcjonalne
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen - Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel2-2026 Zakup usług serwisowych dla oprogramowania klasy HIS i ERP a także rozbudowa tego oprogramowania o dodatkowe zakresy funkcjonalne
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest: a) rozbudowa posiadanego przez ZAMAWIAJĄCEGO Oprogramowania Aplikacyjnego w zakresie dostawy Modułu Eskulap - Interfejs ZLK-1 (1 szt. na serwer) wraz z wdrożeniem oraz instruktażem personelu ZAMAWIAJĄCEGO, a także dostawa bezterminowej Licencji Modułu Eskulap – System kolejkowy (1 szt. na urządzenie) oraz Eskulap NG – Pulpit Pielęgniarski (OPEN na równoczesnego użytkownika), Eskulap NG – Pulpit Ambulatoryjny (OPEN na równoczesnego użytkownika), a także rozwinięcie uzupełniające specyfikację funkcjonalną Eskulap – Rozliczenia i Eskulap – Ruch Chorych o elementy związane z obsługą dokumentów KSeF. Uruchomienie wskazanych w pierwszym zdaniu funkcjonalności nastąpi najpóźniej w terminie do 120 dni od dnia podpisania Umowy. b) świadczenie przez WYKONAWCĘ na rzecz ZAMAWIAJĄCEGO usług serwisowych określonych w Załączniku nr 2 do Umowy zgodnie z procedurą realizacji usług określoną w Załączniku nr 3 do Umowy w okresie 24 miesięcy, tj. na okres od 01.09.2026 r. do 31.08.2028
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
LosLOT-0001
Zusätzliche Art des AuftragsLieferleistungen
Optionen
Beschreibung der OptionenPRAWO OPCJI W trakcie realizacji przedmiotu zamówienia Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji. Prawo opcji obejmuje 500 godzin w ramach realizacji usług uzupełniających, o których mowa w § 5 ust. 2 lit. b) i realizowanych zgodnie z § 8 Załącznika nr 5 do SWZ – Wzór umowy.