See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: OKOLJU PRIJAZNO ČIŠČENJE POSLOVNIH PROSTOROV ZA ZAVODE ZA PRESTAJANJE KAZNI ZAPORA
Beschreibung: Predmet javnega naročila je čiščenje poslovnih prostorov zavodov za prestajanje kazni zapora z okolju prijaznimi čistili in upoštevanjem temeljnih okoljskih zahtev.
Interne Kennung: JN-71161
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: ZPMZKZ Celje
Beschreibung: Čiščenje poslovnih prostorov z okolju prijaznimi čistili in upoštevanjem temeljnih okoljskih zahtev.
Interne Kennung: 552533
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90919200 Büroreinigung, 90911200 Gebäudereinigung
Los: LOT-0002
Titel: ZPKZ Dob
Interne Kennung: 552535
Los: LOT-0003
Titel: ZPKZ Koper
Interne Kennung: 552536
Los: LOT-0004
Titel: ZPKZ Ljubljana - Novo mesto
Interne Kennung: 552537
Los: LOT-0005
Titel: ZPKZ Maribor
Interne Kennung: 552538
Los: LOT-0006
Titel: ZPKZ Maribor - Murska Sobota
Interne Kennung: 552539
Los: LOT-0007
Titel: ZPKZ Maribor - Rogoza
Interne Kennung: 552540