618762-2026 - Wettbewerb
Estland – Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste – IT-taristu haldus 2027-2030
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: IT-taristu haldus 2027-2030
Beschreibung: RMK IT-taristu haldusteenus tehnilises kirjelduses sätestatud tingimustel (IT-infrastruktuuri füüsiliste ja loogiliste serveriressursside või seadmete administreerimise haldusteenus, virtuaalse andmekeskuse teenus ja Azure pilvekeskkonna haldus). / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 314375-0000
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Avatud hankemenetlus
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72600000 Computerunterstützung und -beratung
5. Los
Los: LOT-0000
2. Procedure
Procedure
Title: IT-taristu haldus 2027-2030
Internal identifier: 314375-0000
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Avatud hankemenetlus
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 72250000 System and support services
Additional classification (cpv): 72600000 Computer support and consultancy services
5. Lot
Lot: LOT-0000