See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Software ondermijning
Beschreibung: Het doel van deze aanbesteding is het verwerven, inrichten en uiterlijk 28 juli 2026 in gebruik nemen van één softwarepakket dat gebruikt wordt voor de aanpak van ondermijning binnen de gemeenten Hillegom, Lisse en Teylingen. Deze moet maximaal aansluiten bij de wensen en behoeften van HLTsamen, voor de best mogelijke prijs. De software dient de gebruiker bij het behandelen van meldingen/signalen/casuïstiek stap voor stap dwingen tot het volgen van de privacywetgeving. Daarnaast is het van belang dat het overzichtelijk (per casus op 1 scherm), gebruiksvriendelijk en snel werkt. De opdracht wordt voor de gehele looptijd (inclusief implementatie) geraamd op € 200.00,-. Aan het genoemde bedrag kunnen geen rechten ontleend worden.
Interne Kennung: PRJ-2500031
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Perceel 1
Beschreibung: Zie aanbestedingsdocument
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verlengingsoptie