See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Villamos és építész műszaki ellenőr beszerzése KM
Beschreibung: Villamos és építész műszaki ellenőr beszerzése KM Keretmegállapodás műszaki ellenőri feladatok ellátására 2 részben 1.rész: NF/NF és NF/KÖF alállomások – villamos műszaki ell. (KM) 2.rész: NF/NF és NF/KÖF alállomások – építész műszaki ell. (KM) A részletes műszaki leírást a közbeszerzési dokumentumok tartalmazzák.
Vorherige Bekanntmachung: 850642-2025
Interne Kennung: EKR002065502025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: A Kbt. 76.§ (2) bekezdésének c) pontja szerint.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71356100 Technische Überwachung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Villamos műszaki ell.enőr (KM)
Beschreibung: Keretmegállapodás villamos műszaki ellenőri feladatok ellátására – 1. rész: NF/NF és NF/KÖF alállomások kivitelezésének villamos műszaki ellenőri feladatai. Keretösszeg: nettó 200.000.000,- Ft. A műszaki ellenőri feladatokat a mindenkor hatályos vonatkozó jogszabályok (különösen 1997. évi LXXVIII. tv., 191/2009. (IX. 15.) Korm. rendelet, 266/2013. (VII.11.) Korm. rendelet) és a közbeszerzési dokumentumok szerint kell ellátni. A közbeszerzés tervezett mennyisége: előreláthatólag 4 db beruházás villamos műszaki ellenőrzése (becsült mennyiség: 1200 mérnöknap, egy beruházás becsült átlagos mennyisége: 300 mérnöknap). A nyertes ajánlattevő által ellátandó villamos műszaki ellenőri feladatokkal érintett építési beruházások között előreláthatólag 4 db min. 120 kV-os alállomás (2 gyűjtősínes, min 120 kV-os kapcsolóberendezés, mely tartalmaz legalább 2 db transzformátor mezőt, 1 db sínáthidaló mezőt, és 2 db távvezetéki mezőt) építése és/vagy átalakítása és /vagy bővítése és/vagy felújítása valósul meg. Ajánlatkérő fenntartja a jogot, hogy a tervezett beruházásszámon felül további – azonos vagy hasonló műszaki paraméterekkel rendelkező – építési beruházásokat érintő villamos műszaki ellenőri szolgáltatásokat is megvalósítson a keretmegállapodás terhére! AK felhívja az ATk figyelmét, hogy - AK keretösszeg, illetve a tervezett mennyiség lehívására sem részben, sem egészben nem köteles. Erre tekintettel a tervezett mennyiség kizárólag tájékoztató jelleggel került megadásra! Főbb feladatok: Alállomás létesítéssel, bővítéssel kapcsolatos főbb műszaki feladatok: Alállomás létesítés, bővítés villamos műszaki ellenőrzése a 191/2009. (IX. 15.) Korm. rendeletben, valamint a közbeszerzési műszaki leírásban részletezettek szerint. A részletes feltételeket a közbeszerzési dokumentáció tartalmazza.
Interne Kennung: EKR002065502025/1
Los: LOT-0002
Titel: Építész műszaki ell.enőr (KM)
Beschreibung: Keretmegállapodás építész műszaki ellenőri feladatok ellátására – 2. rész: NF/NF és NF/KÖF alállomások kivitelezésének építész műszaki ellenőri feladatai. Keretösszeg: nettó 200.000.000,- Ft. A műszaki ellenőri feladatokat a mindenkor hatályos vonatkozó jogszabályok (különösen 1997. évi LXXVIII. tv., 191/2009. (IX. 15.) Korm. rendelet, 266/2013. (VII.11.) Korm. rendelet) és a közbeszerzési dokumentumok szerint kell ellátni. A közbeszerzés tervezett mennyisége: előreláthatólag 4 db beruházás építész műszaki ellenőrzése (becsült mennyiség: 1200 mérnöknap, egy beruházás becsült átlagos mennyisége: 300 mérnöknap). A nyertes ajánlattevő által ellátandó építész műszaki ellenőri feladatokkal érintett építési beruházások között előreláthatólag 4 db min. 120 kV-os alállomás (2 gyűjtősínes, min 120 kV-os kapcsolóberendezés, mely tartalmaz legalább 2 db transzformátor mezőt, 1 db sínáthidaló mezőt, és 2 db távvezetéki mezőt) építése és/vagy átalakítása és /vagy bővítése és/vagy felújítása valósul meg. Ajánlatkérő fenntartja a jogot, hogy a tervezett beruházásszámon felül további – azonos vagy hasonló műszaki paraméterekkel rendelkező – építési beruházásokat érintő építész műszaki ellenőri szolgáltatásokat is megvalósítson a keretmegállapodás terhére! AK felhívja az ATk figyelmét, hogy - AK keretösszeg, illetve a tervezett mennyiség lehívására sem részben, sem egészben nem köteles. Erre tekintettel a tervezett mennyiség kizárólag tájékoztató jelleggel került megadásra! Főbb feladatok: Alállomás létesítéssel, bővítéssel kapcsolatos főbb műszaki feladatok: Alállomás létesítés, bővítés építész műszaki ellenőrzése a 191/2009. (IX. 15.) Korm. rendeletben, valamint a közbeszerzési műszaki leírásban részletezettek szerint. A részletes feltételeket a közbeszerzési dokumentáció tartalmazza.
Interne Kennung: EKR002065502025/2