618776-2025 - Wettbewerb
Polen – Pflichtbetriebsrevision – Przeprowadzenie badania sprawozdań finansowych ARP S.A. oraz skonsolidowanych sprawozdań finansowych Grupy Kapitałowej ARP S.A.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPrzeprowadzenie badania sprawozdań finansowych ARP S.A. oraz skonsolidowanych sprawozdań finansowych Grupy Kapitałowej ARP S.A.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie usług firmy audytorskiej dla ARP S.A., obejmujących w latach obrotowych 2025–2026: 1) badanie rocznego sprawozdania finansowego ARP S.A. oraz badanie skonsolidowanego sprawozdania finansowego Grupy ARP – za 2025 i 2026, zakończone wydaniem sprawozdań z badania; 2) atestację raportu ESG Grupy ARP za 2025 zgodnie z obowiązującymi w dacie atestacji standardami (KSUA 3002PL lub standardami przyjętymi przez KE na podstawie dyrektywy CSRD); 3) badanie stanu wykorzystania „Nowych Środków” przez ARP S.A. wynikających z umów objęcia akcji z 3.07.2020 r., 10.05.2022 r. oraz 8.08.2025 r., zakończone wydaniem odrębnych sprawozdań za wskazane okresy w latach 2025–2026; 4) udzielanie wyjaśnień i udział – na żądanie Zamawiającego – w posiedzeniach Komitetu Audytu, Rady Nadzorczej oraz Walnych Zgromadzeń dotyczących lat 2025–2026; 5) ewentualne badania rozszerzone wybranych obszarów sprawozdań finansowych (metodą pełną), jeśli zajdzie potrzeba Zamawiającego. Usługi będą realizowane zgodnie z przepisami prawa (w szczególności Ustawą o rachunkowości) oraz właściwymi standardami badań i usług atestacyjnych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz zakres obowiązków wykonawcy został opisany w Istotnych Postanowieniach Umownych (IPU) stanowiących załącznik nr 1 do SWZ.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79212300 Pflichtbetriebsrevision
5. Los
LosLOT-0001