See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Varhaiskasvatuksen sähköinen toiminnanohjausjärjestelmä ja työvuorosuunnittelu
Beschreibung: Lapinlahden kunnan sivistysosato pyytää tarjouksia varhaiskasvatuksen käyttöön soveltuvasta sähköisestä toiminnanohjausjärjestelmästä, joka sisältää sekä päiväkotien että perhepäivähoidon toiminnanohjauksen. Hankintaan sisältyy myös työvuorosuunnittelun työkalu osana järjestelmää tai siihen integroituna. Tarjous pyydetään ilmoittamaan toistaiseksi voimassa olevalle sopimukselle.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72268000 Bereitstellung von Software
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 2026-047405-LOT-0001