2. Verfahren
Verfahren
Titel: Horní Bojanovice, Kanalizace a ČOV
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je výstavba splaškové kanalizace - gravitační v délce cca 5 054 m, výtlačné v délce 212 m a 272 ks odboček pro přípojky v délce cca 1322 m. Dále bude vybudovaná nová mechanicko-biologická ČOV pro 800 EO a 1 čerpací stanice odpadních vod (ČS). Součástí stavby budou i související práce a činnosti - opravy komunikací po překopech, přeložky inženýrských sítí, přípojky nn, apod. Bližší podrobnosti jsou uvedeny v projektové dokumentaci na profilu zadavatele.
Vorherige Bekanntmachung: 692253-2023
Interne Kennung: Ozn. o výsl 19_09
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45232400 Bauarbeiten für Abwasserkanäle
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45232421 Abwasserbehandlungsanlage, 71250000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie Vermessungsdienste, 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Ozn. o výsl.19_09