618803-2026 - Ergebnis
Rumänien – Datenerhebung und -zusammentragung – ACHIZIȚIE SERVICIU TRANSMITERE DE DATE ÎN ERP-ul ENTITĂȚII CONTRACTANTE PENTRU MODULE DE COMUNICAȚIE LORAWAN
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ACHIZIȚIE SERVICIU TRANSMITERE DE DATE ÎN ERP-ul ENTITĂȚII CONTRACTANTE PENTRU MODULE DE COMUNICAȚIE LORAWAN
Beschreibung: Este necesara achiziționarea serviciului de transmitere de date în erp-ul entității contractante pentru module de comunicație lorawan asa cum este solicitat prin caietul de sarcini. NOTE: 1. Numar de zile pana la care operatorii economici interesati pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor: 21 zile 2. Entitatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificari / informatii suplimentare in a11-a zi inainte de data limita de depunere a ofertelor.
Interne Kennung: 1959768_2025_PAAPD1566269
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72314000 Datenerhebung und -zusammentragung
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Default lot
Beschreibung: Prestatorul va furniza un serviciu complet de colectare, transmitere și integrare a datelor de la modulele radio Cyble 5, montate pe contoare de apă, în platforma informatică și în ERP-ul Entității Contractante asa cum reiese din caietul de sarcini Cantitate contract subsecvent minim 30.000 ÷ maxim 80.000 asa cum reiese din caietul de sarcini Cantitate acord – cadru: minim 30.000 ÷ maxim 2.880.000 asa cum reiese din caietul de sarcini
Interne Kennung: 1