See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor het maaien van grasmatten in Antwerpen tegen resultaatsverbintenis
Beschreibung: De raamovereenkomst is opgedeeld in 10 percelen. Zie bestek voor meer informatie
Interne Kennung: GAC_2026_03845
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: GAC_2026_03845 - 1
Beschreibung: Maaien van grasmatten in Antwerpen Centrum - Zie bestek voor de perceel verdeling
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0010
Titel: GAC_2026_03845 - 10
Beschreibung: Maaien grasmatten Singel en ringfietspad - Zie bestek voor de perceel verdeling
Interne Kennung: 10
Los: LOT-0002
Titel: GAC_2026_03845 - 2
Beschreibung: Maaien van grasmatten in Antwerpen Linker Oever - Zie bestek voor de perceel verdeling
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: GAC_2026_03845 - 3
Beschreibung: Maaien van grasmatten in Berchem - Antwerpen Kiel - Middelheim - Zie bestek voor de perceel verdeling
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: GAC_2026_03845 - 4
Beschreibung: Maaien van grasmatten in Berendrecht-Zandvliet-Lillo - Zie bestek voor de perceel verdeling
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: GAC_2026_03845 - 5
Beschreibung: Maaien van grasmatten in Borgerhout en Deurne - Zie bestek voor de perceel verdeling
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: GAC_2026_03845 - 6
Beschreibung: Maaien van grasmatten in Borsbeek - Zie bestek voor de perceel verdeling
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: GAC_2026_03845 - 7
Beschreibung: Maaien van grasmatten in Ekeren - Zie bestek voor de perceel verdeling
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: GAC_2026_03845 - 8
Beschreibung: Maaien van grasmatten in Hoboken en Wilrijk - Zie bestek voor de perceel verdeling
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Titel: GAC_2026_03845 - 9
Beschreibung: Maaien van grasmatten in Merksem - Zie bestek voor de perceel verdeling
Interne Kennung: 9
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: GAC_2026_03845
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 77310000 Planting and maintenance services of green areas
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: GAC_2026_03845 - 1
Internal identifier: 1
Lot: LOT-0010
Title: GAC_2026_03845 - 10
Internal identifier: 10
Lot: LOT-0002
Title: GAC_2026_03845 - 2
Internal identifier: 2
Lot: LOT-0003
Title: GAC_2026_03845 - 3
Internal identifier: 3
Lot: LOT-0004
Title: GAC_2026_03845 - 4
Internal identifier: 4
Lot: LOT-0005
Title: GAC_2026_03845 - 5
Internal identifier: 5
Lot: LOT-0006
Title: GAC_2026_03845 - 6
Internal identifier: 6
Lot: LOT-0007
Title: GAC_2026_03845 - 7
Internal identifier: 7
Lot: LOT-0008
Title: GAC_2026_03845 - 8
Internal identifier: 8
Lot: LOT-0009
Title: GAC_2026_03845 - 9
Internal identifier: 9