618811-2026 - Ergebnis
Tschechien – Ultraschallausrüstung für diagnostische Zwecke – DYNAMICKÝ NÁKUPNÍ SYSTÉM PRO PRŮBĚŽNÉ A OPAKOVANÉ NÁKUPY ULTRAZVUKŮ A PŘÍSLUŠENSTVÍ
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDYNAMICKÝ NÁKUPNÍ SYSTÉM PRO PRŮBĚŽNÉ A OPAKOVANÉ NÁKUPY ULTRAZVUKŮ A PŘÍSLUŠENSTVÍ
BeschreibungZadavatel prostřednictvím tohoto zadávacího řízení zavádí dynamický nákupní systém na nákup ultrazvuků a příslušenství. Blíže viz zadávací podmínky.
Interne KennungVZ 36/2024
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33124120 Ultraschallausrüstung für diagnostische Zwecke
5. Los
LosLOT-0001
TitelDYNAMICKÝ NÁKUPNÍ SYSTÉM PRO PRŮBĚŽNÉ A OPAKOVANÉ NÁKUPY ULTRAZVUKŮ A PŘÍSLUŠENSTVÍ – květen_1/2026 – Ultrazvuková sonda pro IMP
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je dodávka ultrazvukové sondy pro Všeobecnou fakultní nemocnici v Praze. Blíže viz zadávací podmínky.
Interne KennungDNS_UZV_5_1/26