618814-2025 - Ergebnis
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – Usunięcie odpadów zgromadzonych na składowisku przy ul. Majdany 10 w Kutnie
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUsunięcie odpadów zgromadzonych na składowisku przy ul. Majdany 10 w Kutnie
BeschreibungI.PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA: 1.Przedmiot zamówienia stanowi usunięcie odpadów niebezpiecznych zgromadzonych i magazynowanych w pięciu pomieszczeniach magazynowych (zwanych dalej „Pomieszczeniami Magazynowymi”) znajdujących się na terenie nieruchomości zlokalizowanej pod adresem ul. Majdany 10, Kutno, gm. Miasto Kutno, powiat kutnowski, województwo łódzkie; działka nr ew. 956/2, ob. 1 Raszew Piaski, Miasto Kutno (zwanej dalej „Nieruchomością”) - zwanych dalej „Odpadami”, w ilości do 579,00 Mg oraz poddanie ich odpowiednim co do właściwości Odpadów ostatecznym procesom odzysku, a w przypadku Odpadów, co do których odzysk nie jest możliwy poddanie ich procesom ostatecznego unieszkodliwiania. Odpady nie mogą być składowane na terenie Powiatu Kutnowskiego. 2.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Opis przedmiotu zamówienia - załącznik nr 1 do SWZ oraz projekt umowy - załącznik nr 5 do SWZ. II.Komunikacja: 1. W postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami odbywa się przy użyciu Platformy e-Zamówienia, która jest dostępna pod adresem https://ezamowienia.gov.pl. W szczególnych przypadkach dopuszczona jest komunikacja za pomocą poczty elektronicznej na adres e-mail: zamowienia.publiczne@powiatkutno.eu - nie dotyczy składania ofert/wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu. 2. Wykonawca zamierzający wziąć udział w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego musi posiadać konto podmiotu „Wykonawca” na Platformie e-Zamówienia. Szczegółowe informacje na temat zakładania kont podmiotów oraz zasady i warunki korzystania z Platformy e-Zamówienia określa Regulamin korzystania z Platformy e-Zamówienia, dostępny na stronie internetowej https://ezamowienia.gov.pl oraz informacje zamieszczone w zakładce „Centrum Pomocy”. 3.Minimalne wymagania techniczne dotyczące sprzętu używanego w celu korzystania z usług Platformy e-Zamówienia oraz informacje dotyczące specyfikacji połączenia określa Regulamin korzystania z Platformy e-Zamówienia.Szczegółowe informacje na temat zakładania kont podmiotów oraz zasady i warunki korzystania z Platformy e-Zamówienia określa Regulamin korzystania z Platformy e-Zamówienia, dostępny na stronie internetowej https://ezamowienia.gov.pl oraz informacje zamieszczone w zakładce „Centrum Pomocy”.Wykonawcy ubiegający się o udzielenie zamówienia zobowiązani są do zapoznania się z treścią niniejszych Regulaminów i informacji i następnie do postępowania zgodnie z zawartymi w tych dokumentach instrukcjami.Udział Wykonawcy w niniejszym postępowaniu oznacza akceptację przez niego niniejszych Regulaminów i informacji. 4.W przypadku problemów technicznych i awarii związanych z funkcjonowaniem Platformy e-Zamówienia użytkownicy mogą skorzystać ze wsparcia technicznego dostępnego pod numerem telefonu+48224587799 lub drogą elektroniczną poprzez formularz udostępniony na stronie internetowej https://ezamowienia.gov.pl w zakładce „Zgłoś problem”. 5.Komunikacja w postępowaniu, z wyłączeniem składania ofert/wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, odbywa się drogą elektroniczną za pośrednictwem formularzy do komunikacji dostępnych w zakładce „Formularze” („Formularze do komunikacji”).Za pośrednictwem „Formularzy do komunikacji” odbywa się w szczególności przekazywanie wezwań i zawiadomień, zadawanie pytań i udzielanie odpowiedzi.Maksymalny rozmiar plików przesyłanych za pośrednictwem „Formularzy do komunikacji” wynosi 25 MB(wielkość ta dotyczy plików przesyłanych jako załączniki do jednego formularza). 6.Wykonawca składa ofertę poprzez Platformę e-Zamówienia, za pośrednictwem zakładki „Oferty/wnioski”,widocznej w podglądzie postępowania po zalogowaniu się na konto Wykonawcy.Po wybraniu przycisku „Złóż ofertę” system prezentuje okno składania oferty umożliwiające przekazanie dokumentów elektronicznych, w którym znajdują się dwa pola drag&drop(„przeciągnij i upuść”) służące do dodawania plików.Maksymalny łączny rozmiar plików stanowiących ofertę lub składanych wraz z ofertą to 250MB. 7.W przypadku gdy dokumenty elektroniczne w postępowaniu lub konkursie, przekazywane przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, zawierają informacje stanowiące tajemnicę przedsiębiorstwa w rozumieniu przepisów ustawy z dnia16kwietnia1993r.o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji, Wykonawca, w celu utrzymania w poufności tych informacji, przekazuje je w wydzielonym i odpowiednio oznaczonym pliku, wraz z jednoczesnym zaznaczeniem w nazwie pliku„Dokument stanowiący tajemnicę przedsiębiorstwa”. 8.Ofertę składa się, pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej, tj. w postaci elektronicznej, opatrzonej kwalifikowanym podpisem elektronicznym. 9.Podmiotowe środki dowodowe oraz inne dokumenty lub oświadczenia, sporządzone w języku obcym przekazuje się wraz z tłumaczeniem na język polski (w razie wątpliwości uznaje się, iż wersja polskojęzyczna jest wersją wiążącą). 10.Sposób sporządzenia dokumentów elektronicznych musi być zgody z wymaganiami określonymi w rozporządzeniu Prezesa Rady Ministrów z dnia30grudnia2020r. w sprawie sposobu sporządzania i przekazywania informacji oraz wymagań technicznych dla dokumentów elektronicznych oraz środków komunikacji elektronicznej w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego lub konkursie oraz rozporządzeniu Ministra Rozwoju, Pracy i Technologii z dnia23grudnia 2020r. w sprawie podmiotowych środków dowodowych oraz innych dokumentów lub oświadczeń, jakich może żądać zamawiający od wykonawcy.Dodatkowo informacja na temat sporządzania dokumentów elektronicznych znajduje się w pkt 12.3 SWZ.Zamawiający zaleca użycie następujących formatów danych:.pdf,.docx,.doc lub .odt. W celu ewentualnej kompresji danych Zamawiający rekomenduje wykorzystanie jednego z następujących formatów danych: .zip lub .7Z.
Interne KennungZP.272.14.2025.BM
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90520000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit radioaktiven, giftigen, medizinischen und gefährlichen Abfällen, 90523000 Entsorgung von Giftmüll, außer Atommüll und verseuchten Böden
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1.Przedmiot zamówienia stanowi usunięcie odpadów niebezpiecznych zgromadzonych i magazynowanych w pięciu pomieszczeniach magazynowych (zwanych dalej „Pomieszczeniami Magazynowymi”) znajdujących się na terenie nieruchomości zlokalizowanej pod adresem ul. Majdany 10, Kutno, gm. Miasto Kutno, powiat kutnowski, województwo łódzkie; działka nr ew. 956/2, ob. 1 Raszew Piaski, Miasto Kutno (zwanej dalej „Nieruchomością”) - zwanych dalej „Odpadami”, w ilości do 579,00 Mg oraz poddanie ich odpowiednim co do właściwości Odpadów ostatecznym procesom odzysku, a w przypadku Odpadów, co do których odzysk nie jest możliwy poddanie ich procesom ostatecznego unieszkodliwiania. Odpady nie mogą być składowane na terenie Powiatu Kutnowskiego. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Opis przedmiotu zamówienia - załącznik nr 1 do SWZ oraz projekt umowy - załącznik nr 5 do SWZ