2. Verfahren
Verfahren
Titel: Modernizace VO ve městě Hranice – etapa III
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je realizace dodávek svítidel, konstrukčních prvků a elektro-montážního materiálu veřejného osvětlení pro rekonstrukci části veřejného osvětlení ve městě Hranice včetně provedení světelně-technických výpočtů a výpočtů rušivého světla prokazujících splnění normových požadavků. Ve městě Hranice je v rámci zakázky určeno k výměně celkem 506 ks svítidel. Účastník musí deklarovat a prokázat úsporu spotřeby elektrické energie v rozsahu předmětu veřejné zakázky ve výši dle jeho nabídky při dodržení normativních hodnot pro osvětlení komunikací v souladu s ČSN EN 13 201 a ČSN 36 0459 (blíže viz Příloha č. 1a zadávací dokumentace (ZD)). Výše požadovanou úsporu elektrické energie účastník prokáže tím, že v Příloze ZD č. 2 - Krycím listu nabídky vyplní instalovaný příkon jím navržených svítidel výsledným údajem z tabulky Specifikace svítidel (Příloha ZD č. 8), přičemž celková hodnota instalovaného příkonu nově navržených svítidel nepřekročí 12,303 kW. Nesplnění maximálního limitu celkové hodnoty instalovaného příkonu nově navržených svítidel bude zadavatelem považováno za nesplnění zadávacích podmínek a bude důvodem pro vyloučení účastníka ze zadávacího řízení dle § 48 odst. 2 a) ZZVZ. Zadavatel požaduje od účastníka předložení světelně technických výpočtů a výpočtů rušivého světla zpracovaných dle požadavků či doporučení TNI a ČSN pro venkovní osvětlení prokazujících splnění všech náležitostí. Dále účastník doloží údaje o nabízeném svítidle formou technického listu a souvisejících dokladů, z nichž budou patrné elektrické a světelně-technické parametry. Předmětem veřejné zakázky jsou pouze čisté dodávky do sídla zadavatele - veškeré další související práce a činnosti (montáž, zprovoznění, výstupní revize atd.) budou prováděny přímo zadavatelem.
Interne Kennung: Modernizace VO ve městě Hranice – etapa III
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34928530 Straßenlaternen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34928500 Straßenbeleuchtungseinrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001