618834-2025 - Wettbewerb
Belgien – Aschenbeseitigung – Afvoer en verwerking restproducten rookgasreiniging.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelAfvoer en verwerking restproducten rookgasreiniging.
BeschreibungAfvoer en verwerking van de restproducten van de rookgaszuivering van de huisvuilverbrandingsinstallatie IVOO, Klokhofstraat 2 te 8400 Oostende. De vermoedelijke hoeveelheden bedragen, per jaar, 850 ton vliegas van de elektrofilter en 1400 ton residu van de mouwenfilter.
Interne KennungIVOO-Residu RGZ - 2026-2029
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90513400 Aschenbeseitigung
5. Los
LosLOT-0001
TitelIVOO-Residu RGZ - 2026-2029 - 1
BeschreibungAfvoer en verwerking van de restproducten van de rookgaszuivering van de huisvuilverbrandingsinstallatie IVOO, Klokhofstraat 2 te 8400 Oostende. De vermoedelijke hoeveelheden bedragen, per jaar, 850 ton vliegas van de elektrofilter en 1.400 ton residu van de mouwenfilter.
Interne Kennung1