2. Verfahren
Verfahren
Titel: Garso stiprinimo įranga
Beschreibung: Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas prie Vidaus reikalų ministerijos atlieka konkretaus pirkimo „Garso stiprinimo įranga“ procedūras, dinaminės pirkimų sistemos „Kompiuterinė, radijo, televizijos, komunikacijų, telekomunikacijų, stebėjimo ir susijusi įranga“ (pirkimo ID 902338) (toliau – DPS) pagrindu.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32200000 Sendegeräte für den Funksprech- oder Funktelegrafieverkehr, Rundfunk oder Fernsehen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32343100 Tonfrequenzverstärker
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Vaizdo, garso, duomenų, stebėjimo ir susijusi įranga
Interne Kennung: 1