See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Mechaniczne odpłużanie lub uszorstnianie oraz odpłużanie i uszorstnianie ulic i placów przy użyciu ciągnika z rozsiewaczem na terenie Miasta Torunia w sezonie zimowym 2026/2027
Beschreibung: Mechaniczne odpłużanie lub uszorstnianie oraz odpłużanie i uszorstnianie ulic i placów przy użyciu ciągnika z rozsiewaczem na terenie Miasta Torunia w sezonie zimowym 2026/2027
Interne Kennung: AZMECH/ZP-18/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Cześć 1 - Przedmieście Bydgoskie, lub zgodnie z zaleceniami Dyspozytora AZ
Interne Kennung: AZMECH/ZP-18/2026 cz.1
Los: LOT-0002
Beschreibung: Cześć 2- Wrzosy lub zgodnie z zaleceniami Dyspozytora AZ
Interne Kennung: AZMECH/ZP-18/2026 cz.2
Los: LOT-0003
Beschreibung: Cześć 3- Przedmieście Chełmińskie, Działki Św. Józefa, Działki Brzezina, Działki Św. Klemensa lub zgodnie z zaleceniami Dyspozytora AZ
Interne Kennung: AZMECH/ZP-18/2026 cz.3
Los: LOT-0004
Beschreibung: Cześć 4 - Jakubskie i Mokre, Działki Torpo lub zgodnie z zaleceniami Dyspozytora AZ
Interne Kennung: AZMECH/ZP-18/2026 cz.4
Los: LOT-0005
Beschreibung: Cześć 5 - Podgórz, Rudak lub zgodnie z zaleceniami Dyspozytora AZ
Interne Kennung: AZMECH/ZP-18/2026 cz.5
Los: LOT-0006
Beschreibung: Cześć 6 - Stawki, Czerniewice
Interne Kennung: AZMECH/ZP-18/2026 cz.6
Los: LOT-0007
Beschreibung: Cześć 7 - Grębocin – Bielawy, Kaszczorek
Interne Kennung: AZMECH/ZP-18/2026 cz.7
Los: LOT-0008
Beschreibung: Cześć 8 - Rubinkowo I, Rubinkowo II, Skarpa
Interne Kennung: AZMECH/ZP-18/2026 cz.8