See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup usług wsparcia utrzymania i eksploatacji SWEZ opartego na systemie SAP
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup usług wsparcia utrzymania i eksploatacji Systemu Wspomagania Ekonomiki Zakładu (SWEZ) opartego na systemie SAP, obejmujący swym zakresem: 1. świadczenie usługi wsparcia utrzymania Systemu Wspomagania Ekonomiki Zakładu (SWEZ) opartego na oprogramowaniu SAP; 2. świadczenie usługi obsługi zgłoszeń serwisowych Systemu Wspomagania Ekonomiki Zakładu SWEZ opartego na oprogramowaniu SAP; 3. świadczenie usługi realizacji zleceń dodatkowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ), został zawarty w Projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik nr 2 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 196630-2026
Interne Kennung: 993200.271.172.2025-DZP
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72267000 Software-Wartung und -Reparatur
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72514300 Anlagenverwaltung für die Computersystemwartung, 72253200 Systemunterstützung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup usług wsparcia utrzymania i eksploatacji Systemu Wspomagania Ekonomiki Zakładu (SWEZ) opartego na systemie SAP, obejmujący swym zakresem: 1) świadczenie usługi wsparcia utrzymania Systemu Wspomagania Ekonomiki Zakładu (SWEZ) opartego na oprogramowaniu SAP; 2) świadczenie usługi obsługi zgłoszeń serwisowych Systemu Wspomagania Ekonomiki Zakładu SWEZ opartego na oprogramowaniu SAP; 3) świadczenie usługi realizacji zleceń dodatkowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ), został zawarty w Projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik nr 2 do SWZ. 2. Termin wykonania zamówienia dla zamówienia podstawowego: Umowa obowiązuje od dnia jej zawarcia do upływu ostatniego dnia 27. pełnego miesiąca kalendarzowego, liczonego od pierwszego dnia miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym nastąpiło zawarcie Umowy lub do wyczerpania łącznego wynagrodzenia brutto należnego Wykonawcy, w tym: 1) przejęcie świadczenia usług, o których mowa w pkt 1 ppkt 1) i ppkt 2) nastąpi w terminie nie dłuższym niż 60 Dni roboczych liczonych od daty zawarcia Umowy, jednak nie wcześniej niż od dnia 01.07.2026 r.; 2) usługi o których mowa w pkt 1 ppkt 1) i ppkt 2) SWZ będą realizowane w okresie od dnia przejęcia usług, o którym mowa w pkt 2 ppkt 1) do dnia zakończenia 23. miesiąca licząc od pierwszego dnia miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym nastąpiło przejęcie usług, jednak nie wcześniej niż od dnia 01.07.2026 r.; 3) usługa, o której mowa w pkt 1 ppkt 3) będzie realizowana przez cały okres obowiązywania Umowy; 4) przekazanie świadczenia usług, o których mowa w pkt 1 ppkt 1) i ppkt 2) nastąpi w terminie nie dłuższym niż 1 miesiąc liczony od daty zakończenia ich świadczenia określonej w pkt 2 ppkt 2).
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający zastrzega możliwość skorzystania z prawa opcji: 1) Prawo opcji 1: w ramach prawa opcji 1 przewiduje się udzielenie zamówienia dotyczącego świadczenia usługi udostępnienia administratorów systemów SAP (BASIS), którzy będą świadczyli usługę administrowania SWEZ. Zamawiający skorzysta z prawa opcji w przypadku podjęcia przez Zamawiającego decyzji o konieczności uzupełnienia składu zespołu administratorów SWEZ w ZUS. Wykonawca każdorazowo udostępni Zamawiającemu maksymalnie 3 administratorów systemów SAP (BASIS) na okresy nie krótsze niż 3 miesiące kalendarzowe. Udostępnienie administratorów będzie rozliczane w osobodniach. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji kilkukrotnie do wyczerpania założonej liczby 600 osobodni łącznie; 2) Prawo opcji 2: w ramach prawa opcji 2 przewiduje się udzielenie zamówienia polegającego na świadczeniu usługi wsparcia utrzymania SWEZ, usługi obsługi zgłoszeń serwisowych SWEZ przez maksymalnie 16 miesięcy w dodatkowym terminie. Zamówienie opcjonalne będzie realizowane na tożsamych warunkach, które zostały przewidziane dla zamówienia podstawowego. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji maksymalnie 4-krotnie do wyczerpania założonego okresu 16 miesięcy, na okresy nie krótsze niż 3 miesiące kalendarzowe. 2. Skorzystanie z prawa opcji 1 i prawa opcji 2 nastąpi na zasadach określonych w Projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik nr 2 do SWZ. 3. Termin wykonania zamówienia dla zamówienia w ramach prawa opcji: 1) usługa, o której mowa w pkt 1 ppkt 1) będzie realizowana w okresach uzgodnionych między Zamawiającym i Wykonawcą, w trakcie obowiązywania umowy, każdorazowo na podstawie pisemnego zamówienia na udostępnienie administratora, złożonego nie później niż 2 miesiące przed terminem początku okresu udostępniania; 2) usługi, o których mowa w pkt 1 ppkt 2) będą realizowane w okresie maksymalnie 16 miesięcy, jednak nie wcześniej niż od następnego dnia po zakończeniu okresu świadczenia usług, o którym mowa w ust. 5.1. pkt 2 ppkt 2) ogłoszenia na podstawie pisemnego zamówienia o wykonaniu prawa opcji, złożonego nie później niż z 3 miesięcznym wyprzedzeniem.