618849-2026 - Ergebnis
Litauen – Dienstleistungen von Ingenieurbüros – Antano Valiuškos alėjos nesudėtingų statinių rekonstravimo į neypatingą statinį; lietaus nuotekų tinklų rekonstravimo projekto parengimo ir projekto vykdymo priežiūros paslaugų pirkimas
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Antano Valiuškos alėjos nesudėtingų statinių rekonstravimo į neypatingą statinį; lietaus nuotekų tinklų rekonstravimo projekto parengimo ir projekto vykdymo priežiūros paslaugų pirkimas
Beschreibung: Antano Valiuškos alėjos, un. Nr. 4400-4039-5380, II gr. nesudėtingo ir un. Nr. 4400-4076-6958, 4400-4039-5392 I gr. nesudėtingų statinių rekonstravimo į neypatingą statinį; lietaus nuotekų tinklų, kurių un. Nr. 4400-4121-4144 ir 4400-4121-4111, Palangoje, rekonstravimo projekto parengimo ir projekto vykdymo priežiūros paslaugų pirkimas
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 0