See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie przeglądów technicznych aparatów RTG i rezonansów magnetycznych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa wykonania przeglądów technicznych aparatów RTG i rezonansów magnetycznych. 2. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Wykonawca może złożyć ofertę na jedną lub więcej części zamówienia. Za część zamówienia uważa się pojedynczy pakiet. 3. Zamówienie zostało podzielone na 30 pakietów. 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 i 4 do swz.
Interne Kennung: P/473/2026/ST/WIM - 106/ZP/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71356100 Technische Überwachung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50421000 Reparatur und Wartung von medizinischen Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1: Wykonanie przeglądu technicznego rezonansu magnetycznego Signa Artist firmy GE Medical
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 i 4 do swz.
Interne Kennung: Pakiet nr 1: Wykonanie przeglądu technicznego rezonansu magnetycznego Signa Artist firmy GE Medical
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2: Wykonanie przeglądu technicznego aparatu SOMATOM GO, firmy SIEMENS
Interne Kennung: Pakiet nr 2: Wykonanie przeglądu technicznego aparatu SOMATOM GO, firmy SIEMENS
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3: Wykonanie przeglądu technicznego aparatu firmy Aceton
Interne Kennung: Pakiet nr 3: Wykonanie przeglądu technicznego aparatu firmy Aceton
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4: Wykonanie przeglądu technicznego aparatu do biopsji firmy Devicor Medical
Interne Kennung: Pakiet nr 4: Wykonanie przeglądu technicznego aparatu do biopsji firmy Devicor Medical
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 5: Wykonanie przeglądu technicznego rezonansu magnetycznego Discovery 750W
Interne Kennung: Pakiet nr 5: Wykonanie przeglądu technicznego rezonansu magnetycznego Discovery 750W
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet nr 6: Wykonanie przeglądu technicznego skanera oceny żywotności mięśnia sercowego NM Discovery 530c firmy GE Medical
Interne Kennung: Pakiet nr 6: Wykonanie przeglądu technicznego skanera oceny żywotności mięśnia sercowego NM Discovery 530c firmy GE Medical
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet nr 7: Wykonanie przeglądu technicznego aparatu Revolution APEX ELITE, firmy GE Medical
Interne Kennung: Pakiet nr 7: Wykonanie przeglądu technicznego aparatu Revolution APEX ELITE, firmy GE Medical
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet nr 8: Wykonanie przeglądu technicznego kardioangiografu firmy Philips – 2 urządzenia
Interne Kennung: Pakiet nr 8: Wykonanie przeglądu technicznego kardioangiografu firmy Philips – 2 urządzenia
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet nr 9: Wykonanie przeglądu technicznego aparatu z ramieniem C firmy Philips
Interne Kennung: Pakiet nr 9: Wykonanie przeglądu technicznego aparatu z ramieniem C firmy Philips
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet nr 10: Wykonanie przeglądu technicznego aparatu BV Endura z ramieniem C firmy Philips – 4 urządzenia
Interne Kennung: Pakiet nr 10: Wykonanie przeglądu technicznego aparatu BV Endura z ramieniem C firmy Philips – 4 urządzenia
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet nr 11:Wykonanie przeglądu technicznego aparatu BV Pulsera z ramieniem C firmy Philips – 4 urządzenia
Interne Kennung: Pakiet nr 11: Wykonanie przeglądu technicznego aparatu BV Pulsera z ramieniem C firmy Philips – 4 urządzenia
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet nr 12: Wykonanie przeglądu technicznego aparatu Practix 360 firmy Philips
Interne Kennung: Pakiet nr 12: Wykonanie przeglądu technicznego aparatu Practix 360 firmy Philips
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet nr 13: Wykonanie przeglądu technicznego gamma kamery Picola Scintron firmy MiE
Interne Kennung: Pakiet nr 13: Wykonanie przeglądu technicznego gamma kamery Picola Scintron firmy MiE
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet nr 14: Wykonanie przeglądu technicznego systemu radiologicznego firmy Shimadzu
Interne Kennung: Pakiet nr 14: Wykonanie przeglądu technicznego systemu radiologicznego firmy Shimadzu
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet nr 15: Wykonanie przeglądu technicznego angiografu Artis Zee firmy Siemens
Interne Kennung: Pakiet nr 15: Wykonanie przeglądu technicznego angiografu Artis Zee firmy Siemens
Los: LOT-0016
Titel: Pakiet nr 16: Wykonanie przeglądu technicznego pantomografu firmy Vatech
Interne Kennung: Pakiet nr 16: Wykonanie przeglądu technicznego pantomografu firmy Vatech
Los: LOT-0017
Titel: Pakiet nr 17: Wykonanie przeglądu technicznego tomografu Revolution Evo firmy GE Medical
Interne Kennung: Pakiet nr 17: Wykonanie przeglądu technicznego tomografu Revolution Evo firmy GE Medical
Los: LOT-0018
Titel: Pakiet nr 18: Wykonanie przeglądu technicznego aparatu Ysio Max firmy Siemens
Interne Kennung: Pakiet nr 18: Wykonanie przeglądu technicznego aparatu Ysio Max firmy Siemens
Los: LOT-0019
Titel: Pakiet nr 19: Wykonanie przeglądu technicznego mammografu firmy GE Medical– 2 urządzenia
Interne Kennung: Pakiet nr 19: Wykonanie przeglądu technicznego mammografu firmy GE Medical– 2 urządzenia
Los: LOT-0020
Titel: Pakiet nr 20: Wykonanie przeglądu technicznego gamma kamery Discovery NM/CT 870 DR firmy GE Medical
Interne Kennung: Pakiet nr 20: Wykonanie przeglądu technicznego gamma kamery Discovery NM/CT 870 DR firmy GE Medical
Los: LOT-0021
Titel: Pakiet nr 21: Wykonanie przeglądu technicznego aparatu Cios Fusion z ramieniem C firmy Siemens
Interne Kennung: Pakiet nr 21: Wykonanie przeglądu technicznego aparatu Cios Fusion z ramieniem C firmy Siemens
Los: LOT-0022
Titel: Pakiet nr 22: Wykonanie przeglądu technicznego aparatów Prodigy firmy GE Medical – 2 urządzenia
Interne Kennung: Pakiet nr 22: Wykonanie przeglądu technicznego aparatów Prodigy firmy GE Medical – 2 urządzenia
Los: LOT-0023
Titel: Pakiet nr 23: Wykonanie przeglądu technicznego aparatu firmy FUJIFILM– 4 urządzenia
Interne Kennung: Pakiet nr 23: Wykonanie przeglądu technicznego aparatu firmy FUJIFILM– 4 urządzenia
Los: LOT-0024
Titel: Pakiet nr 24: Wykonanie przeglądu technicznego aparatu REVOLUTION EVO firmy GE Medical
Interne Kennung: Pakiet nr 24: Wykonanie przeglądu technicznego aparatu REVOLUTION EVO firmy GE Medical
Los: LOT-0025
Titel: Pakiet nr 25: Wykonanie przeglądu technicznego OEC ONE CFD firmy GE Medical
Interne Kennung: Pakiet nr 25: Wykonanie przeglądu technicznego OEC ONE CFD firmy GE Medical
Los: LOT-0026
Titel: Pakiet nr 26: Wykonanie przeglądu technicznego aparatu OEC 9800 firmy GE Medical
Interne Kennung: Pakiet nr 26: Wykonanie przeglądu technicznego aparatu OEC 9800 firmy GE Medical
Los: LOT-0027
Titel: Pakiet nr 27: Wykonanie przeglądu technicznego aparatu YSIO firmy Siemens
Interne Kennung: Pakiet nr 27: Wykonanie przeglądu technicznego aparatu YSIO firmy Siemens
Los: LOT-0028
Titel: Pakiet nr 28: Wykonanie przeglądu technicznego aparatu GM 85 firmy Samsung – 2 urządzenia
Interne Kennung: Pakiet nr 28: Wykonanie przeglądu technicznego aparatu GM 85 firmy Samsung – 2 urządzenia
Los: LOT-0029
Titel: Pakiet nr 29: Wykonanie przeglądu technicznego aparatu Heliodent Plus Sirona
Interne Kennung: Pakiet nr 29: Wykonanie przeglądu technicznego aparatu Heliodent Plus Sirona
Los: LOT-0030
Titel: Pakiet nr 30: Wykonanie przeglądu technicznego gamma kamery Verition firmy Spectrum Dynamics Medical
Interne Kennung: Pakiet nr 30: Wykonanie przeglądu technicznego gamma kamery Verition firmy Spectrum Dynamics Medical