2. Verfahren
Verfahren
Titel: Pasākumi – semināri sociālo pakalpojumu sniedzējiem darbam ar pilngadīgām personām ar garīga rakstura traucējumiem, kurām ir atkarību problēmas
Beschreibung: Pasākumi – semināri sociālo pakalpojumu sniedzējiem darbam ar pilngadīgām personām ar garīga rakstura traucējumiem, kurām ir atkarību problēmas
Interne Kennung: LR LM 2026/43 ESF+
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Procedūras norise saskaņā ar iepirkuma nolikumu
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79951000 Veranstaltung von Seminaren
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79952000 Event-Organisation, 73000000 Forschungs- und Entwicklungsdienste und zugehörige Beratung
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79952000 Event-Organisation