618885-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Schienentransport/-beförderung – Železniční přeprava – vnitrostátní_2027-2030
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelŽelezniční přeprava – vnitrostátní_2027-2030
BeschreibungPředmětem VZ je uzavření rámcové dohody (dále jen „rámcová dohoda“) s jedním účastníkem zadávacího řízení na provedení vnitrostátní železniční přepravy techniky, materiálu a osob resortu MO, včetně souvisejících služeb (dále jen „přeprava“). U techniky a materiálu se jedná o přepravu, která svými rozměry i hmotností překračuje běžné přepravy (např. nosnost železničních vozů 100 t, využití hlubinných vozů atd.).
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60200000 Schienentransport/-beförderung
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennung2601001936