See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor de levering incontinentiemateriaal
Beschreibung: Ter Heide is een zorgvoorziening, gestart in 1971 en uitgegroeid tot een op efficiëntie gerichte, grootschalige voorziening en is actief op 4 campussen: Genk, Zonhoven, Borgloon en Tongeren en huisvest vandaag meer dan 400 bewoners en heeft 650 medewerkers. Op iedere campus worden diverse zorgfuncties georganiseerd: wonen, dagopvang, crisisopvang, logeren, vakantieopvang, begeleiding in thuissituatie,… Onze bewoners zijn zeer kwetsbare mensen met een ernstige, meervoudige mentale beperking. Deze opdracht betreft de levering van incontinentiemateriaal voor een periode van 4 jaar, beginnende vanaf 01/07/2027 om te eindigen op 30/06/2031. Er zal een raamovereenkomst worden afgesloten met één leverancier die zal instaan voor de levering van incontinentiemateriaal. De voorwaarden van de opdrachten gebaseerd op de raamovereenkomst worden volledig in het bestek vastgelegd, met uitzondering van de af te nemen hoeveelheden. De overeenkomst is te allen tijde opzegbaar door de aanbesteder mits een vooropzeg van zes (6) maanden, te betekenen bij aangetekend schrijven. De opzegging geeft de opdrachtnemer geen recht op vergoeding. Leveringsplaats: - I.G.L. / Ter Heide, Klotstraat 125 te 3600 Genk De maximale waarde van de raamovereenkomst bedraagt 806.928 euro excl. BTW. De aanbestedende overheid wijst de inschrijvers erop dat bij de bepaling van de vermelde maximale waarde niet is uitgegaan van de vermoedelijke hoeveelheden die in de inventaris zijn opgenomen en deze maximale waarde bijgevolg geen indicatie vormt voor het offertebedrag waarmee kan worden ingeschreven. Het betreft daarentegen de maximale waarde van de raamovereenkomst, vastgesteld op basis van de maximaal te bestellen hoeveelheden over alle opdrachten die binnen de raamovereenkomst heen kunnen worden geplaatst. Om de omvang van de opdracht te kunnen controleren, zullen de uitgaven binnen de raamovereenkomst worden gemonitord en gerapporteerd door de leverancier aan de aanbestedende overheid en zullen indien nodig maatregelen worden genomen om enerzijds te voorkomen dat de maximale waarde van de opdracht zou worden overschreden. Het sluiten van een overeenkomst op basis van onderhavig bestek geeft de opdrachtnemer geen exclusiviteitrecht. Er kunnen gedurende de looptijd van de overeenkomst leveringen, identiek of analoog aan deze beschreven in onderhavig bestek, uitgevoerd worden door andere leveranciers. De opdrachtnemer kan uitdien hoofde geen aanspraak maken op enigerlei vergoeding.
Interne Kennung: PPP0V1-107/6028/2026002
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33751000 Einwegwindeln
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1: incontinentiemateriaal en toebehoren
Beschreibung: Dit perceel betreft de levering van incontinentiemateriaal en toebehoren
Interne Kennung: 2026002_1
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2: Toilet- en verzorgingsproducten, nitril handschoenen
Beschreibung: Dit perceel betreft de levering van toilet- en verzorgingsproducten en diverse maten nitril handschoenen.
Interne Kennung: 2026002_2
Haupteinstufung (cpv): 33700000 Körperpflegeprodukte
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: PPP0V1-107/6028/2026002
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33751000 Disposable nappies
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 2026002_1
Lot: LOT-0002
Internal identifier: 2026002_2
Main classification (cpv): 33700000 Personal care products