See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Modernizacja przystanków na linii kolejowej nr 96 Tarnów - Leluchów z podziałem na jedenaście zadań w ramach "Rządowego programu budowy lub modernizacji przystanków kolejowych na lata 2021-2025"
Beschreibung: Modernizacja przystanków na linii kolejowej nr 96 Tarnów - Leluchów z podziałem na jedenaście zadań w ramach "Rządowego programu budowy lub modernizacji przystanków kolejowych na lata 2021-2025": Zadanie nr 1: Modernizacja przystanku Stary Sącz na linii kolejowej nr 96 w ramach "Rządowego programu budowy lub modernizacji przystanków kolejowych na lata 2021-2025" Zadanie nr 2: Modernizacja przystanku Barcice na linii kolejowej nr 96 w ramach "Rządowego programu budowy lub modernizacji przystanków kolejowych na lata 2021-2025" Zadanie nr 3: Modernizacja przystanku Rytro na linii kolejowej nr 96 w ramach "Rządowego programu budowy lub modernizacji przystanków kolejowych na lata 2021-2025" Zadanie nr 4: Modernizacja przystanku Młodów na linii kolejowej nr 96 w ramach "Rządowego programu budowy lub modernizacji przystanków kolejowych na lata 2021-2025" Zadanie nr 5: Modernizacja przystanku Łomnica-Zdrój na linii kolejowej nr 96 w ramach "Rządowego programu budowy lub modernizacji przystanków kolejowych na lata 2021-2025" Zadanie nr 6: Modernizacja przystanku Wierchomla Wielka na linii kolejowej nr 96 w ramach "Rządowego programu budowy lub modernizacji przystanków kolejowych na lata 2021-2025" Zadanie nr 7: Modernizacja przystanku Zubrzyk na linii kolejowej nr 96 w ramach "Rządowego programu budowy lub modernizacji przystanków kolejowych na lata 2021-2025" Zadanie nr 8: Modernizacja przystanku Żegiestów-Zdrój na linii kolejowej nr 96 w ramach "Rządowego programu budowy lub modernizacji przystanków kolejowych na lata 2021-2025" Zadanie nr 9: Modernizacja przystanku Andrzejówka na linii kolejowej nr 96 w ramach "Rządowego programu budowy lub modernizacji przystanków kolejowych na lata 2021-2025" Zadanie nr 10: Modernizacja przystanku Milik na linii kolejowej nr 96 w ramach "Rządowego programu budowy lub modernizacji przystanków kolejowych na lata 2021-2025" Zadanie nr 11: Modernizacja przystanku Muszyna na linii kolejowej nr 96 w ramach "Rządowego programu budowy lub modernizacji przystanków kolejowych na lata 2021-2025"
Interne Kennung: 0333/IZ19GM/16383/04167/23/P
Zweck
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Modernizacja przystanku Stary Sącz na linii kolejowej nr 96 w ramach "Rządowego programu budowy lub modernizacji przystanków kolejowych na lata 2021-2025"
Beschreibung: Modernizacja przystanku Stary Sącz na linii kolejowej nr 96 w ramach "Rządowego programu budowy lub modernizacji przystanków kolejowych na lata 2021-2025"
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Los: LOT-0002
Titel: Modernizacja przystanku Barcice na linii kolejowej nr 96 w ramach "Rządowego programu budowy lub modernizacji przystanków kolejowych na lata 2021-2025"
Beschreibung: Modernizacja przystanku Barcice na linii kolejowej nr 96 w ramach "Rządowego programu budowy lub modernizacji przystanków kolejowych na lata 2021-2025"
Los: LOT-0003
Titel: Modernizacja przystanku Rytro na linii kolejowej nr 96 w ramach "Rządowego programu budowy lub modernizacji przystanków kolejowych na lata 2021-2025"
Beschreibung: Modernizacja przystanku Rytro na linii kolejowej nr 96 w ramach "Rządowego programu budowy lub modernizacji przystanków kolejowych na lata 2021-2025"
Los: LOT-0004
Titel: Modernizacja przystanku Młodów na linii kolejowej nr 96 w ramach "Rządowego programu budowy lub modernizacji przystanków kolejowych na lata 2021-2025"
Beschreibung: Modernizacja przystanku Młodów na linii kolejowej nr 96 w ramach "Rządowego programu budowy lub modernizacji przystanków kolejowych na lata 2021-2025"
Los: LOT-0005
Titel: Modernizacja przystanku Łomnica-Zdrój na linii kolejowej nr 96 w ramach "Rządowego programu budowy lub modernizacji przystanków kolejowych na lata 2021-2025"
Beschreibung: Modernizacja przystanku Łomnica-Zdrój na linii kolejowej nr 96 w ramach "Rządowego programu budowy lub modernizacji przystanków kolejowych na lata 2021-2025"
Los: LOT-0006
Titel: Modernizacja przystanku Wierchomla Wielka na linii kolejowej nr 96 w ramach "Rządowego programu budowy lub modernizacji przystanków kolejowych na lata 2021-2025"
Beschreibung: Modernizacja przystanku Wierchomla Wielka na linii kolejowej nr 96 w ramach "Rządowego programu budowy lub modernizacji przystanków kolejowych na lata 2021-2025"
Los: LOT-0007
Titel: Modernizacja przystanku Zubrzyk na linii kolejowej nr 96 w ramach "Rządowego programu budowy lub modernizacji przystanków kolejowych na lata 2021-2025"
Beschreibung: Modernizacja przystanku Zubrzyk na linii kolejowej nr 96 w ramach "Rządowego programu budowy lub modernizacji przystanków kolejowych na lata 2021-2025"
Los: LOT-0008
Titel: Modernizacja przystanku Żegiestów-Zdrój na linii kolejowej nr 96 w ramach "Rządowego programu budowy lub modernizacji przystanków kolejowych na lata 2021-2025"
Beschreibung: Modernizacja przystanku Żegiestów-Zdrój na linii kolejowej nr 96 w ramach "Rządowego programu budowy lub modernizacji przystanków kolejowych na lata 2021-2025"
Los: LOT-0009
Titel: Modernizacja przystanku Andrzejówka na linii kolejowej nr 96 w ramach "Rządowego programu budowy lub modernizacji przystanków kolejowych na lata 2021-2025"
Beschreibung: Modernizacja przystanku Andrzejówka na linii kolejowej nr 96 w ramach "Rządowego programu budowy lub modernizacji przystanków kolejowych na lata 2021-2025"
Los: LOT-0010
Titel: Modernizacja przystanku Milik na linii kolejowej nr 96 w ramach "Rządowego programu budowy lub modernizacji przystanków kolejowych na lata 2021-2025"
Beschreibung: Modernizacja przystanku Milik na linii kolejowej nr 96 w ramach "Rządowego programu budowy lub modernizacji przystanków kolejowych na lata 2021-2025"
Los: LOT-0011
Titel: Modernizacja przystanku Muszyna na linii kolejowej nr 96 w ramach "Rządowego programu budowy lub modernizacji przystanków kolejowych na lata 2021-2025"
Beschreibung: Modernizacja przystanku Muszyna na linii kolejowej nr 96 w ramach "Rządowego programu budowy lub modernizacji przystanków kolejowych na lata 2021-2025"