618897-2026 - Ergebnis
Slowakei – Server – Hardvér pre vyhľadávanie a indexácia záznamov pre potreby projektu Národnej vedeckej knižnice
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Hardvér pre vyhľadávanie a indexácia záznamov pre potreby projektu Národnej vedeckej knižnice
Beschreibung: Predmetom zákazky je dodávka a implementácia hardvérového riešenia pre vyhľadávanie a indexáciu záznamov v súvislosti s národným projektom Národná vedecká knižnica, s cieľom zabezpečiť výkonnú, spoľahlivú a škálovateľnú infraštruktúru pre efektívne spracovanie a sprístupňovanie dát, pozostávajúceho zo: 1) Serveru typ 1, 2) Serveru typ 2, 3) AI ML typ 1, 4) Implementačných a servisných služieb. Predmet zákazky nie je rozdelený na časti. Uchádzač predkladá ponuku na celý predmet zákazky. Vymedzenie predmetu zákazky vrátane vypracovaných technických špecifikácií je popísané v časti/ kapitole súťažných podkladov "B.1 Opis predmetu zákazky" a tvorí Prílohu č. 1 Zmluvy.
Interne Kennung: 01197/2026/1.5
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72253200 Systemunterstützung, 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Predmetom zákazky je dodanie Hardvéru pre vyhľadávanie a indexáciu záznamov pre potreby projektu Národnej vedeckej knižnice a poskytovanie implementačných a servisných služieb. Podrobné vymedzenie predmetu zákazky vrátane vypracovaných technických špecifikácií je popísané v časti/ kapitole súťažných podkladov "B.1 Opis predmetu zákazky" a tvorí Prílohu č. 1 Zmluvy.