618899-2025 - Ergebnis
Niederlande – Dienstleistungen für Unternehmen: Recht, Marketing, Consulting, Einstellungen, Druck und Sicherheit – Beveiligingsdiensten
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Sonderregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Beveiligingsdiensten
Beschreibung: De gemeente Borger-Odoorn heeft een tiental locaties voor de opvang van vluchtelingen. De locaties variëren in grootte tussen de 2 en 30 personen. Voor alle locaties zijn wij op zoek naar een marktpartij die na gunning van de opdracht op deze locaties de beveiligingsdiensten kan verzorgen. In de basis komt het erop neer dat we op zoek zijn naar een partij die onze locaties buiten kantoortijden (18.00 uur tot 08.00 uur en in het weekend/feestdagen) beveiligt middels surveillancedienst. -
Interne Kennung: 47567-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Sociale en specifieke dienst
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79000000 Dienstleistungen für Unternehmen: Recht, Marketing, Consulting, Einstellungen, Druck und Sicherheit
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Beveiligingsdiensten vluchtelingenopvang
Beschreibung: De gemeente Borger-Odoorn heeft een tiental locaties voor de opvang van vluchtelingen. De locaties variëren in grootte tussen de 2 en 30 personen. Voor alle locaties zijn wij op zoek naar een marktpartij die na gunning van de opdracht op deze locaties de beveiligingsdiensten kan verzorgen. In de basis komt het erop neer dat we op zoek zijn naar een partij die onze locaties buiten kantoortijden (18.00 uur tot 08.00 uur en in het weekend/feestdagen) beveiligt middels surveillancedienst.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verlenging