2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Tyszowce w roku 2025
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa w zakresie odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych z nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy z terenu Gminy Tyszowce.
Vorherige Bekanntmachung: 729936-2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa w zakresie odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych z nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy z terenu Gminy Tyszowce. Szacuje się, że w okresie od 1 stycznia 2025 r. do 31 grudnia 2025 r. ilość odpadów komunalnych wytworzonych przez mieszkańców nieruchomości zamieszkałych będzie wynosić ok. 986 Mg, w tym: - szacuje się, że odpady zmieszane stanowić będą 60 % udziału (przy założeniu, że utrzymają się tendencje z III kwartałów 2024 r.) tj. 577 Mg; - szacuje się, że odpady selektywne stanowić będą 40 % udziału (przy założeniu, że utrzymają się tendencje z III kwartałów 2024 r.) tj. 391 Mg. Zamówienie na usługi opisane jest szczegółowo za pomocą załącznika nr 2 do SWZ „Opis przedmiotu zamówienia