2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i transport odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych zlokalizowanych na terenie Gminy Kobylnica przez okres 24 miesięcy, rozpoczynając od dnia 01.01.2027r.
Beschreibung: Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje: 1) odbiór odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Kobylnica z następujących miejscowości: Bzowo, Ciechomice, Dobrzęcino, Giełdoń, Kczewo, Kobylnica, Komiłowo, Komorczyn, Kończewo, Kruszyna, Kuleszewo, Kwakowo, Lubuń, Lulemino, Łosino, Maszkowo, Miedzno, Płaszewo, Reblinko, Reblino, Rozłęka, Runowo Sławieńskie, Sierakowo, Słonowice, Słonowiczki, Sycewice, Ścięgnica, Widzino, Wrząca, Zagórki, Zajączkowo, Zbyszewo, Zębowo, Żelki, Żelkowiec, Żelkówko – z całego obszaru gminy, wskazanych na mapie stanowiącej załącznik nr 13 do SWZ oraz odbiór i transport odpadów z nieruchomości na których zamieszkiwanie rozpocznie się, w trakcie obowiązywania umowy zawartej w wyniku przeprowadzonego postępowania, 2) sporządzenie harmonogramu wywozu odpadów komunalnych (zwany dalej Harmonogramem), 3) wyposażenie aptek zlokalizowanych na terenie gminy Kobylnica, o których mowa w Załączniku nr 12 do SWZ, w specjalnie oznakowane pojemniki przeznaczone na zbieranie przeterminowanych leków pochodzących od mieszkańców gminy oraz odbioru zgromadzonych leków po zgłoszeniu elektronicznym, 4) zaopatrywanie w worki do selektywnej zbiórki odpadów mieszkańców nieruchomości zamieszkałych, od których Wykonawca zobowiązany jest odebrać odpady komunalne, 5) transport zbieranych frakcji odpadów do Instalacji Komunalnej w Słupsku, 6) sporządzanie i przekazywanie raportów i sprawozdań dotyczących realizacji przedmiotu zamówienia. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (zwany dalej OPZ) zawiera załącznik nr 11 do SWZ. Ponadto wykaz nieruchomości, z których będą odbierane odpady komunalne oraz wykaz nieruchomości zabudowanych budynkami wielolokalowymi stanowi załącznik nr 12 do SWZ. 4. Szacunkowa łączna ilość odpadów komunalnych przewidzianych do odebrania z terenu Gminy Kobylnica w latach 2027-2028, tj. w okresie 24 miesięcy, rozpoczynając od dnia 01.01.2027r. wynosi 9 770,9600 Mg, w tym: 1) niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne – 4 237,9700 Mg, 2) papier – 477,3400 Mg, 3) szkło – 698,5100 Mg, 4) tworzywa sztuczne – 1 206,7000 Mg, 5) bioodpady – 2 576,3000 Mg, 6) wielkogabaryty – 482,8600 Mg, 7) zużyte urządzenia elektryczne i elektroniczne – 12,7200 Mg, 8) tekstylia – 78,5600 Mg, 9) leki inne niż wymienione w 20 01 31 – 0,0000 Mg. Wskazane powyżej ilości odpadów są ilościami szacunkowymi określonymi na podstawie aktualnej wiedzy Zamawiającego w zakresie prognozowanych ilości odpadów komunalnych przewidzianych do odbioru i transportu w latach 2027-2028. Rozliczenie nastąpi na podstawie faktycznych ilości odpadów odebranych z terenu Gminy Kobylnica, według zasad określonych w § 9 załącznika nr 3 do SWZ. 5. Realizacja przedmiotu zamówienia prowadzona będzie systematycznie, zgodnie z zatwierdzonymi przez Zamawiającego Harmonogramami odbioru odpadów komunalnych, obowiązującymi przepisami prawa oraz normami, przy spełnieniu wymagań dotyczących ochrony środowiska, standardów sanitarnych, bezpieczeństwa i higieny pracy, zapewniając tym samym bezpieczeństwo pracowników i mieszkańców. 6. Wykonawca zobowiązuje się do realizacji przedmiotu zamówienia z należytą starannością zgodnie z wymaganiami Specyfikacji warunków zamówienia (zwanej dalej SWZ) i treścią oferty Wykonawcy.
Interne Kennung: ZP.271.U-10.12.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Odbiór i transport odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych zlokalizowanych na terenie Gminy Kobylnica przez okres 24 miesięcy rozpoczynając od dnia 01.01.2027 r.
Beschreibung: I Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje: 1) odbiór odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Kobylnica z następujących miejscowości: Bzowo, Ciechomice, Dobrzęcino, Giełdoń, Kczewo, Kobylnica, Komiłowo, Komorczyn, Kończewo, Kruszyna, Kuleszewo, Kwakowo, Lubuń, Lulemino, Łosino, Maszkowo, Miedzno, Płaszewo, Reblinko, Reblino, Rozłęka, Runowo Sławieńskie, Sierakowo, Słonowice, Słonowiczki, Sycewice, Ścięgnica, Widzino, Wrząca, Zagórki, Zajączkowo, Zbyszewo, Zębowo, Żelki, Żelkowiec, Żelkówko – z całego obszaru gminy, wskazanych na mapie stanowiącej załącznik nr 13 do SWZ oraz odbiór i transport odpadów z nieruchomości na których zamieszkiwanie rozpocznie się, w trakcie obowiązywania umowy zawartej w wyniku przeprowadzonego postępowania, 2) sporządzenie harmonogramu wywozu odpadów komunalnych (zwany dalej Harmonogramem), 3) wyposażenie aptek zlokalizowanych na terenie gminy Kobylnica, o których mowa w Załączniku nr 12 do SWZ, w specjalnie oznakowane pojemniki przeznaczone na zbieranie przeterminowanych leków pochodzących od mieszkańców gminy oraz odbioru zgromadzonych leków po zgłoszeniu elektronicznym, 4) zaopatrywanie w worki do selektywnej zbiórki odpadów mieszkańców nieruchomości zamieszkałych, od których Wykonawca zobowiązany jest odebrać odpady komunalne, 5) transport zbieranych frakcji odpadów do Instalacji Komunalnej w Słupsku, 6) sporządzanie i przekazywanie raportów i sprawozdań dotyczących realizacji przedmiotu zamówienia. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (zwany dalej OPZ) zawiera załącznik nr 11 do SWZ. Ponadto wykaz nieruchomości, z których będą odbierane odpady komunalne oraz wykaz nieruchomości zabudowanych budynkami wielolokalowymi stanowi załącznik nr 12 do SWZ. 4. Szacunkowa łączna ilość odpadów komunalnych przewidzianych do odebrania z terenu Gminy Kobylnica w latach 2027-2028, tj. w okresie 24 miesięcy, rozpoczynając od dnia 01.01.2027r. wynosi 9 770,9600 Mg, w tym: 1) niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne – 4 237,9700 Mg, 2) papier – 477,3400 Mg, 3) szkło – 698,5100 Mg, 4) tworzywa sztuczne – 1 206,7000 Mg, 5) bioodpady – 2 576,3000 Mg, 6) wielkogabaryty – 482,8600 Mg, 7) zużyte urządzenia elektryczne i elektroniczne – 12,7200 Mg, 8) tekstylia – 78,5600 Mg, 9) leki inne niż wymienione w 20 01 31 – 0,0000 Mg. Wskazane powyżej ilości odpadów są ilościami szacunkowymi określonymi na podstawie aktualnej wiedzy Zamawiającego w zakresie prognozowanych ilości odpadów komunalnych przewidzianych do odbioru i transportu w latach 2027-2028. Rozliczenie nastąpi na podstawie faktycznych ilości odpadów odebranych z terenu Gminy Kobylnica, według zasad określonych w § 9 załącznika nr 3 do SWZ. 5. Realizacja przedmiotu zamówienia prowadzona będzie systematycznie, zgodnie z zatwierdzonymi przez Zamawiającego Harmonogramami odbioru odpadów komunalnych, obowiązującymi przepisami prawa oraz normami, przy spełnieniu wymagań dotyczących ochrony środowiska, standardów sanitarnych, bezpieczeństwa i higieny pracy, zapewniając tym samym bezpieczeństwo pracowników i mieszkańców. 6. Wykonawca zobowiązuje się do realizacji przedmiotu zamówienia z należytą starannością zgodnie z wymaganiami Specyfikacji warunków zamówienia (zwanej dalej SWZ) i treścią oferty Wykonawcy. 7. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w SWZ.
618917-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Internal identifierZP.271.U-10.12.2026
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractServices
Main classification (cpv): 90511000 Refuse collection services
Additional classification (cpv): 90500000 Refuse and waste related services, 90512000 Refuse transport services, 90513100 Household-refuse disposal services
5. Lot
LotLOT-0001