618937-2025 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – ODBIÓR I ZAGOSPODAROWANIE ODPADÓW KOMUNALNYCH Z TERENU GMINY ZAGRODNO
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelODBIÓR I ZAGOSPODAROWANIE ODPADÓW KOMUNALNYCH Z TERENU GMINY ZAGRODNO
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na odbiorze, transporcie i zagospodarowaniu odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych z terenu Gminy Zagrodno, z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK), z Gminnego Punktu Gromadzenia Odpadów oraz podczas trwania zbiórek akcyjnych, w okresie od 01.02.2026r. do 31.01.2028r. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 1 do SWZ „Opis Przedmiotu Zamówienia”.
Interne KennungIR.271.27.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
LosLOT-0000
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie usług związanych z odbiorem, transportem oraz zagospodarowaniem zebranych odpadów komunalnych powstałych na wszystkich nieruchomościach położonych w granicach administracyjnych Gminy Zagrodno. Odpady należy odbierać bezpośrednio: 1) od właścicieli nieruchomości zamieszkałych jednorodzinnych i wielorodzinnych, 2) od właścicieli nieruchomości niezamieszkałych, na których powstają odpady komunalne, które zadeklarują odbiór odpadów w systemie organizowanym przez gminę Zagrodno, 3) z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) zlokalizowanego w miejscowości Zagrodno na terenie działki oznaczonej geodezyjnie numerem 639/10. 4) z Gminnego Punktu Gromadzenia Odpadów, 5) podczas trwania zbiórek akcyjnych.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90533000 Verwaltung von Müllhalden