618947-2026 - Ergebnis
Ungarn – Obst, Gemüse und zugehörige Erzeugnisse – BRFK - Főzési alapanyagok (zöldség - gyümölcs)
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: BRFK - Főzési alapanyagok (zöldség - gyümölcs)
Beschreibung: A Budapesti Rendőr-főkapitányság alapfeladat ellátásához kapcsolódóan közbeszerzési eljárást indít Főzési alapanyagok Zöldség, gyümölcs beszerzése tárgyában 24 hónapig terjedő időtartamra, nettó 57 804 670,- Ft keretösszeg erejéig. Mennyiség: 104 tétel (55 293 kg, 13 050 csomó, 3 550 db/ év), A beszerzendő termékek listáját, valamint az adott termékre vonatkozó 1 éves időszakra tervezett mennyiséget a KKD részeként kiadott „Terméklista” tartalmazza. A részletes műszaki leírást, minőségi előírásokat a közbeszerzési dokumentáció tartalmazza. A megadott mennyiségek tájékoztató jellegűek, a termékek egymáshoz viszonyított mennyiségi arányát jelzik, az ajánlatok összehasonlíthatósága érdekében kerültek feltüntetésre. Az elszámolás (számlázás) a keretszerződés hatálya alatt ténylegesen megrendelt/leszállított mennyiségek alapján történik, a nyertes ajánlattevő ajánlata szerint, a megadott keretösszeg erejéig. Ajánlatkérő a rendelkezésre álló keretösszeg 70%-ának lehívására vállal kötelezettséget.
Vorherige Bekanntmachung: 383536-2026
Interne Kennung: EKR000838922026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15300000 Obst, Gemüse und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: EKR000838922026/1