See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup aparatury i sprzętu medycznego na realizację zadania inwestycyjnego pn. „Wzrost efektywności, dostępności i jakości onkologicznych usług medycznych poprzez zakup i wymianę specjalistycznej aparatury medycznej w Szpitalu Uniwersyteckim nr 1 im. dr. A. Jurasza w Bydgoszczy” realizowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności (...) POSTĘPOWANIE 2
Beschreibung: Pełna nazwa postępowania: Zakup aparatury i sprzętu medycznego na realizację zadania inwestycyjnego pn. „Wzrost efektywności, dostępności i jakości onkologicznych usług medycznych poprzez zakup i wymianę specjalistycznej aparatury medycznej w Szpitalu Uniwersyteckim nr 1 im. dr. A. Jurasza w Bydgoszczy” realizowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności: Komponent D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia” POSTĘPOWANIE 2 Przedmiotem zamówienia jest zakup aparatury i sprzętu medycznego na realizację zadania inwestycyjnego pn. „Wzrost efektywności, dostępności i jakości onkologicznych usług medycznych poprzez zakup i wymianę specjalistycznej aparatury medycznej w Szpitalu Uniwersyteckim nr 1 im. dr. A. Jurasza w Bydgoszczy” realizowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności: Komponent D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia”. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera niniejsza SWZ (w szczególności ust. 7), formularz cenowy (Załącznik nr 1a do SWZ) oraz wzór umowy (załącznik nr 5 do SWZ). Przedmiot zamówienia został podzielony na 41 części. Oferty można składać w odniesieniu do jednej, kilku lub wszystkich części zamówienia. Oferta w każdej części winna być pełna i powinna spełniać szczegółowe wymagania określone w SWZ i jej załącznikach. Nazwa projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Realizacja umowy zawartej z Ministerstwem Zdrowia - UMOWA Nr KPOD.07.02-IP.10 0139/24/KPO/9/2025/160 o objęcie wsparciem ze środków planu rozwojowego Przedsięwzięcia pn. „Wzrost efektywności, dostępności i jakości onkologicznych usług medycznych poprzez zakup i wymianę specjalistycznej aparatury medycznej w Szpitalu Uniwersyteckim nr 1 im. dr. A. Jurasza w Bydgoszczy” realizowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności: Komponent D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia” Inwestycja D1.1.1 „Rozwój i modernizacja infrastruktury centrów opieki wysokospecjalistycznej i innych podmiotów leczniczych”. Zgodnie z art. 257 p.z.p., Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia przedmiotowego postępowania, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane.
Interne Kennung: NLZ.2025.271.48
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33124100 Diagnostikausrüstung, 33168100 Endoskopen, 33112200 Ultraschallanlage, 33168000 Ausrüstung für Endoskopie und Endochirurgie, 38510000 Mikroskope, 33192100 Medizinische Betten, 33120000 Aufzeichnungssysteme und Untersuchungsgeräte, 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte, 38512000 Ionen- und Molekularmikroskope, 31140000 Kühltürme, 39180000 Labormöbel, 33165000 Ausrüstung für Kryochirurgie und Kryotherapie, 33141625 Diagnoseausrüstung, 38430000 Erkennungs- und Analysegeräte, 42912300 Maschinen und Geräte zum Filtrieren oder Reinigen von Wasser
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1 Unit diagnostyczny otolaryngologiczny
Beschreibung: Nazwa projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Realizacja umowy zawartej z Ministerstwem Zdrowia - UMOWA Nr KPOD.07.02-IP.10 0139/24/KPO/9/2025/160 o objęcie wsparciem ze środków planu rozwojowego Przedsięwzięcia pn. „Wzrost efektywności, dostępności i jakości onkologicznych usług medycznych poprzez zakup i wymianę specjalistycznej aparatury medycznej w Szpitalu Uniwersyteckim nr 1 im. dr. A. Jurasza w Bydgoszczy” realizowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności: Komponent D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia” Inwestycja D1.1.1 „Rozwój i modernizacja infrastruktury centrów opieki wysokospecjalistycznej i innych podmiotów leczniczych”. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera SWZ (w szczególności ust. 7), formularz cenowy (Załącznik nr 1a do SWZ) oraz wzór umowy (załącznik nr 5 do SWZ).
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 33124100 Diagnostikausrüstung
Los: LOT-0002
Titel: 2 Fiberoskop z torem wizyjnym do diagnostyki onkologicznej
Interne Kennung: 2
Haupteinstufung (cpv): 33168000 Ausrüstung für Endoskopie und Endochirurgie
Los: LOT-0003
Titel: 3 System obrazowania krtani z szybką kamerą endoskopową
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: 4 Aparat USG – Typ A – 1 szt; Aparat USG – Typ B – 1 szt.
Interne Kennung: 4
Haupteinstufung (cpv): 33112200 Ultraschallanlage
Los: LOT-0005
Titel: 5 Aparat USG – Typ C – 1 szt.; Aparat USG – Typ D – 1 szt.; Aparat USG – Typ E – 1 szt.;
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: 6 Aparat USG- Typ F - 1 szt.
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: 7 Śródoperacyjny aparat USG do operacji wątroby – 1 szt. ; Aparat USG – 1 szt.
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: 8 System endoskopowy
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Titel: 9 Mikroskop operacyjny neurochirurgiczny – 1 szt.; Mikroskop operacyjny otolorangologiczny – 1 szt.
Interne Kennung: 9
Haupteinstufung (cpv): 38510000 Mikroskope
Los: LOT-0010
Titel: 10 Stół operacyjny – 4 szt.
Interne Kennung: 10
Haupteinstufung (cpv): 33192100 Medizinische Betten
Los: LOT-0011
Titel: 11 Łóżko do intensywnej opieki – Typ A – 9 szt.; Łóżko do intensywnej opieki – Typ B – 2 szt.
Interne Kennung: 11
Los: LOT-0012
Titel: 12 Aparat USG – Typ G - 1 szt.; Aparat USG – Typ H - 1 szt.
Interne Kennung: 12
Los: LOT-0013
Titel: 13 Tor wizyjny do zabiegów endoskopowych z zakresu otolaryngologii
Interne Kennung: 13
Los: LOT-0014
Titel: 14 System laparoskopowy urologiczny – 1 szt.; System endoskopowy urologiczny – 1 szt.
Interne Kennung: 14
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33168100 Endoskopen
Los: LOT-0015
Titel: 15 Zestaw do wykonywania zabiegów krioablacji
Interne Kennung: 15
Haupteinstufung (cpv): 33165000 Ausrüstung für Kryochirurgie und Kryotherapie
Los: LOT-0016
Titel: 16 Przenośny aparat USG
Interne Kennung: 16
Los: LOT-0017
Titel: 17 System obrazowania 3D wspierający planowanie i przebieg zabiegów onkologicznych
Interne Kennung: 17
Haupteinstufung (cpv): 33120000 Aufzeichnungssysteme und Untersuchungsgeräte
Los: LOT-0018
Titel: 18 Aparat USG – Typ I
Interne Kennung: 18
Los: LOT-0019
Titel: 19 Ultrasonograf z głowicą do termoablacji (echolaser)
Interne Kennung: 19
Los: LOT-0020
Titel: 20 Mikrotom automatyczny
Interne Kennung: 20
Haupteinstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
Los: LOT-0021
Titel: 21 Stanowiskowa drukarka do szkiełek - 3 szt.; Stanowisko do krojenia do mikrotomu – 3 szt.
Interne Kennung: 21
Los: LOT-0022
Titel: 22 Kriostat wolnostojący
Interne Kennung: 22
Haupteinstufung (cpv): 38512000 Ionen- und Molekularmikroskope
Los: LOT-0023
Titel: 23 Płyta chłodząca do bloczków parafinowych
Interne Kennung: 23
Haupteinstufung (cpv): 31140000 Kühltürme
Los: LOT-0024
Titel: 24 Szafa wentylowana do materiałów zabezpieczonych w formalinie
Interne Kennung: 24
Haupteinstufung (cpv): 39180000 Labormöbel
Los: LOT-0025
Titel: 25 Dygestorium formalinowe wraz z systemem do cyfrowego obrazowania materiału- 1szt.; Barwiarka do materiałów z badania śródoperacyjnego – 1 szt.
Interne Kennung: 25
Los: LOT-0026
Titel: 26 Cytowirówka
Interne Kennung: 26
Los: LOT-0027
Titel: 27 Laboratoryjny system do oczyszczania wody
Interne Kennung: 27
Haupteinstufung (cpv): 42912300 Maschinen und Geräte zum Filtrieren oder Reinigen von Wasser
Los: LOT-0028
Titel: 28 Zestaw do cytologii na podłożu płynnym
Interne Kennung: 28
Haupteinstufung (cpv): 33141625 Diagnoseausrüstung
Los: LOT-0029
Titel: 29 Aparat do PCR
Interne Kennung: 29
Haupteinstufung (cpv): 38430000 Erkennungs- und Analysegeräte
Los: LOT-0030
Titel: 30 Urządzenie do automatycznej izolacji materiału genetycznego
Interne Kennung: 30
Los: LOT-0031
Titel: 31 Stacja pipetująca do tworzenia biblioteki NGS
Interne Kennung: 31
Los: LOT-0032
Titel: 32 Aparat do sekwencjonowania (NGS)
Interne Kennung: 32
Los: LOT-0033
Titel: 33 Stacja pipetująca do tworzenia biblioteki NGS
Interne Kennung: 33
Los: LOT-0034
Titel: 34 Drukarka laserowa do kasetek
Interne Kennung: 34
Los: LOT-0035
Titel: 35 System do archiwizacji bloczków parafinowych – 1 szt.; System do archiwizacji szkiełek – 1 szt.
Interne Kennung: 35
Los: LOT-0036
Titel: 36 Skaner do preparatów wraz z serwerem do przechowywania skanów oraz usługą integracji i algorytmami oceny – 1 szt.; Zastaw do digitalizacji preparatów histopatologicznych – 1 szt.
Interne Kennung: 36
Los: LOT-0037
Titel: 37 Multimedialny system zapisu i obróbki obrazu
Interne Kennung: 37
Los: LOT-0038
Titel: 38 Automatyczna Zatapiarka
Interne Kennung: 38
Los: LOT-0039
Titel: 39 Sekwenator kapilarny – 1 szt.
Interne Kennung: 39
Los: LOT-0040
Titel: 40 Łóżko do intensywnej opieki – Typ C
Interne Kennung: 40
Los: LOT-0041
Titel: 41 Neurochirurgiczny stół operacyjny – 1 szt.
Interne Kennung: 41