See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa przetworów zbożowych, strączkowych i ziemniaczanych do Jednostek Wojskowych rejonu odpowiedzialności 3 Regionalnej Bazy Logistycznej w 2026 roku
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa przetworów zbożowych, strączkowych i ziemniaczanych do Jednostek Wojskowych rejonu odpowiedzialności 3 Regionalnej Bazy Logistycznej w 2026 roku. 2. Zakres zamówienia obejmuje 7 obszarów dostawy, stanowiących 7 zadań określonych w załączniku nr 2 do SWZ – Formularz cenowy (arkusze dla zadań 1-7) 3. Warunki realizacji zamówienia określono w załączniku nr 3 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy. 4. Opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 4 do SWZ (poszczególne pozycje asortymentowe znajdują się w oddzielnych plikach). 5. Miejsca dostaw w ramach poszczególnych siedmiu obszarów (zadań) określa załącznik nr 6 do SWZ – Miejsca dostaw. 6. Zamawiający przewiduje skorzystanie z prawa opcji w zakresie wszystkich zadań. 7. W celu potwierdzenia, że oferowane dostawy spełniają określone przez Zamawiającego wymagania, Zamawiający żąda złożenia przedmiotowych środków dowodowych określonych w dokumentach zamówienia. 8. Zamawiający zgodnie z art. 107 ust. 2 ustawy Pzp przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych, w przypadku, gdy wykonawca nie złoży ich wraz z ofertą lub złożone wraz z ofertą przedmiotowe środki dowodowe będą niekompletne. 9. Zamawiający nie wymaga wniesienia wadium w niniejszym postępowaniu. 10. Zamawiający wymaga wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy.
Interne Kennung: 140/2025/D
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15600000 Mahl- und Schälmühlenerzeugnisse, Stärken und Stärkeerzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15612100 Weizenmehl, 15613100 Hafergrütze, 15613380 Haferflocken, 15613313 Müsli oder Ersatz, 15613311 Maisflocken, 15312000 Kartoffelerzeugnisse/Erdäpfelerzeugnisse, 03212210 Trockene ausgelöste Hülsenfrüchte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1 - Obszar I - 31 Wojskowy Oddział Gospodarczy
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa przetworów zbożowych, strączkowych i ziemniaczanych do 31 WOG Zgierz zgodnie z dokumentami zamówienia. 2. Zakres zamówienia obejmuje asortyment wskazany w zakresie ww. zadania w załączniku nr 2 do SWZ – Formularz cenowy 3. Opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 4 do SWZ. 4. Miejsca dostaw w ramach ww. zadania określa załącznik nr 6 do SWZ – Miejsca dostaw. 5. Zamawiający przewiduje skorzystanie z prawa opcji w zakresie niniejszego zadania. 6. Zamawiający wymaga wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy. 7. W celu potwierdzenia, że oferowane dostawy spełniają określone przez Zamawiającego wymagania, Zamawiający żąda złożenia przedmiotowych środków dowodowych określonych w dokumentach zamówienia. 8. Zamawiający zgodnie z art. 107 ust. 2 ustawy Pzp przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych, w przypadku, gdy wykonawca nie złoży ich wraz z ofertą lub złożone wraz z ofertą przedmiotowe środki dowodowe będą niekompletne.
Interne Kennung: Zadanie 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15612100 Weizenmehl, 15613100 Hafergrütze, 15613380 Haferflocken, 15613311 Maisflocken, 15613313 Müsli oder Ersatz, 15312000 Kartoffelerzeugnisse/Erdäpfelerzeugnisse, 03212210 Trockene ausgelöste Hülsenfrüchte
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2 - Obszar II - 32 Wojskowy Oddział Gospodarczy
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa przetworów zbożowych, strączkowych i ziemniaczanych do 32 WOG Zamość zgodnie z dokumentami zamówienia. 2. Zakres zamówienia obejmuje asortyment wskazany w zakresie ww. zadania w załączniku nr 2 do SWZ – Formularz cenowy 3. Opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 4 do SWZ. 4. Miejsca dostaw w ramach ww. zadania określa załącznik nr 6 do SWZ – Miejsca dostaw. 5. Zamawiający przewiduje skorzystanie z prawa opcji w zakresie niniejszego zadania. 6. Zamawiający wymaga wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy. 7. W celu potwierdzenia, że oferowane dostawy spełniają określone przez Zamawiającego wymagania, Zamawiający żąda złożenia przedmiotowych środków dowodowych określonych w dokumentach zamówienia. 8. Zamawiający zgodnie z art. 107 ust. 2 ustawy Pzp przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych, w przypadku, gdy wykonawca nie złoży ich wraz z ofertą lub złożone wraz z ofertą przedmiotowe środki dowodowe będą niekompletne.
Interne Kennung: Zadanie 2
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3 - Obszar III - 33 Wojskowy Oddział Gospodarczy
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa przetworów zbożowych, strączkowych i ziemniaczanych do 33 WOG Nowa Dęba zgodnie z dokumentami zamówienia. 2. Zakres zamówienia obejmuje asortyment wskazany w zakresie ww. zadania w załączniku nr 2 do SWZ – Formularz cenowy 3. Opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 4 do SWZ. 4. Miejsca dostaw w ramach ww. zadania określa załącznik nr 6 do SWZ – Miejsca dostaw. 5. Zamawiający przewiduje skorzystanie z prawa opcji w zakresie niniejszego zadania. 6. Zamawiający wymaga wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy. 7. W celu potwierdzenia, że oferowane dostawy spełniają określone przez Zamawiającego wymagania, Zamawiający żąda złożenia przedmiotowych środków dowodowych określonych w dokumentach zamówienia. 8. Zamawiający zgodnie z art. 107 ust. 2 ustawy Pzp przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych, w przypadku, gdy wykonawca nie złoży ich wraz z ofertą lub złożone wraz z ofertą przedmiotowe środki dowodowe będą niekompletne.
Interne Kennung: Zadanie 3
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 4 - Obszar IV - 34 Wojskowy Oddział Gospodarczy
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa przetworów zbożowych, strączkowych i ziemniaczanych do 34 WOG Rzeszów zgodnie z dokumentami zamówienia. 2. Zakres zamówienia obejmuje asortyment wskazany w zakresie ww. zadania w załączniku nr 2 do SWZ – Formularz cenowy 3. Opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 4 do SWZ. 4. Miejsca dostaw w ramach ww. zadania określa załącznik nr 6 do SWZ – Miejsca dostaw. 5. Zamawiający przewiduje skorzystanie z prawa opcji w zakresie niniejszego zadania. 6. Zamawiający wymaga wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy. 7. W celu potwierdzenia, że oferowane dostawy spełniają określone przez Zamawiającego wymagania, Zamawiający żąda złożenia przedmiotowych środków dowodowych określonych w dokumentach zamówienia. 8. Zamawiający zgodnie z art. 107 ust. 2 ustawy Pzp przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych, w przypadku, gdy wykonawca nie złoży ich wraz z ofertą lub złożone wraz z ofertą przedmiotowe środki dowodowe będą niekompletne.
Interne Kennung: Zadanie 4
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie nr 5 - Obszar V - Kraków
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa przetworów zbożowych, strączkowych i ziemniaczanych do 35 WOG Kraków, Jednostki Wojskowej 4724 oraz 8 Bazy Lotnictwa Transportowego zgodnie z dokumentami zamówienia. 2. Zakres zamówienia obejmuje asortyment wskazany w zakresie ww. zadania w załączniku nr 2 do SWZ – Formularz cenowy 3. Opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 4 do SWZ. 4. Miejsca dostaw w ramach ww. zadania określa załącznik nr 6 do SWZ – Miejsca dostaw. 5. Zamawiający przewiduje skorzystanie z prawa opcji w zakresie niniejszego zadania. 6. Zamawiający wymaga wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy. 7. W celu potwierdzenia, że oferowane dostawy spełniają określone przez Zamawiającego wymagania, Zamawiający żąda złożenia przedmiotowych środków dowodowych określonych w dokumentach zamówienia. 8. Zamawiający zgodnie z art. 107 ust. 2 ustawy Pzp przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych, w przypadku, gdy wykonawca nie złoży ich wraz z ofertą lub złożone wraz z ofertą przedmiotowe środki dowodowe będą niekompletne.
Interne Kennung: Zadanie 5
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie nr 6 - Obszar VI - 32 Baza Lotnictwa Taktycznego
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa przetworów zbożowych, strączkowych i ziemniaczanych do 32 Bazy Lotnictwa Taktycznego Łask zgodnie z dokumentami zamówienia. 2. Zakres zamówienia obejmuje asortyment wskazany w zakresie ww. zadania w załączniku nr 2 do SWZ – Formularz cenowy 3. Opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 4 do SWZ. 4. Miejsca dostaw w ramach ww. zadania określa załącznik nr 6 do SWZ – Miejsca dostaw. 5. Zamawiający przewiduje skorzystanie z prawa opcji w zakresie niniejszego zadania. 6. Zamawiający wymaga wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy. 7. W celu potwierdzenia, że oferowane dostawy spełniają określone przez Zamawiającego wymagania, Zamawiający żąda złożenia przedmiotowych środków dowodowych określonych w dokumentach zamówienia. 8. Zamawiający zgodnie z art. 107 ust. 2 ustawy Pzp przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych, w przypadku, gdy wykonawca nie złoży ich wraz z ofertą lub złożone wraz z ofertą przedmiotowe środki dowodowe będą niekompletne.
Interne Kennung: Zadanie 6
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie nr 7 - Obszar VII - 41 Baza Lotnictwa Szkolnego
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa przetworów zbożowych, strączkowych i ziemniaczanych do 41 Bazy Lotnictwa Szkolnego Dęblin zgodnie z dokumentami zamówienia. 2. Zakres zamówienia obejmuje asortyment wskazany w zakresie ww. zadania w załączniku nr 2 do SWZ – Formularz cenowy 3. Opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 4 do SWZ. 4. Miejsca dostaw w ramach ww. zadania określa załącznik nr 6 do SWZ – Miejsca dostaw. 5. Zamawiający przewiduje skorzystanie z prawa opcji w zakresie niniejszego zadania. 6. Zamawiający wymaga wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy. 7. W celu potwierdzenia, że oferowane dostawy spełniają określone przez Zamawiającego wymagania, Zamawiający żąda złożenia przedmiotowych środków dowodowych określonych w dokumentach zamówienia. 8. Zamawiający zgodnie z art. 107 ust. 2 ustawy Pzp przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych, w przypadku, gdy wykonawca nie złoży ich wraz z ofertą lub złożone wraz z ofertą przedmiotowe środki dowodowe będą niekompletne.
Interne Kennung: Zadanie 7