2. Verfahren
Verfahren
Titel: EA Tolkdiensten t.b.v. Radboudumc
Beschreibung: Dit is een Europese Openbare aanbesteding van Stichting Radboud universitair medisch centrum, hierna te noemen Radboudumc. Het doel van de aanbesteding is het selecteren van één (1) leverancier waarmee een Raamovereenkomst afgesloten gaat worden voor de duur van drie (3) jaar met een eenzijdige optie tot verlenging van éénmaal één (1) jaar voor de levering van de tolkdiensten Radboudumc breed. Tevens zal gedurende de gehele looptijd van de overeenkomst continu aandacht dienen te zijn voor duurzaamheid in de dienstverlening, onder meer door uitvoering te geven aan de Green Deal Duurzame Zorg die Radboudumc (mede) ondertekent heeft en haar eigen Duurzaamheidsbeleid 2021-2025 die in samenspraak met de Radboud Universiteit tot stand is gekomen. De scope van de opdracht betreft fysieke tolkdiensten, telefonische tolkdiensten, conference call tolkdiensten en video tolkdiensten.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79540000 Dolmetscherdienste
5. Los
Los: LOT-0000
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79540000 Interpretation services
5. Lot
Lot: LOT-0000
618965-2026 - Mededinging
Nederland – Tolkdiensten – EA Tolkdiensten t.b.v. Radboudumc
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79540000 Tolkdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000