2. Verfahren
Verfahren
Titel: MODERNIZACE KUCHYNĚ ZŠ STŘÍBRO, GAGARINOVA 1039 - GASTRONOMICKÉ VYBAVENÍ
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka a instalace technologické části vybavení kuchyně ZŠ Stříbro, Gagarinova 1039, přípraven, výdeje stravy, mytí provozního a stolního nádobí, skladové hospodářství a další zázemí vyznačené v projektové dokumentaci. Pozn. stavební práce nejsou předmětem plnění této veřejné zakázky. Předmět dodávky popisuje Kupní smlouva (příloha č.1 zadávací dokumentace) a projektová dokumentace, kterou zpracoval Ing. Miroslav Kozák, IČ 43295941 (příloha č.2 zadávací dokumentace).
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39221000 Kücheneinrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39312200 Kantinenausrüstung, 39314000 Industrielle Kücheneinrichtungen, 39312000 Ausrüstung für die Zubereitung von Speisen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: LOT-0001