618995-2026 - Ergebnis
Slowakei – Reparatur, Wartung und zugehörige Dienste in Verbindung mit Personalcomputern, Büromaschinen, Fernmeldeanlagen und audiovisuellen Anlagen – Poskytovanie štandardných služieb podpory a údržby hardvérového vybavenia NASES
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Poskytovanie štandardných služieb podpory a údržby hardvérového vybavenia NASES
Beschreibung: Predmetom zákaziek zadávaných v dynamickom nákupnom systéme (ďalej ako DNS) je najmä poskytovanie štandardných služieb podpory a údržby hardvérového vybavenia NASES, ktoré sú bežne dostupné na trhu a ktoré sú zaradené podľa spoločného slovníka obstarávania (ďalej ako CPV) najmä v rozsahu 503 - Opravy, údržba a súvisiace služby týkajúce sa osobných počítačov, kancelárskeho vybavenia, telekomunikačného a audiovizuálneho vybavenia 7225 - Služby týkajúce sa podpory systému Predmet zákazky bude zahrňovať najmä poskytovanie služieb štandardnej servisnej / technickej podpory pre komponenty / zariadenia ako napríklad: firewally, servery, balancery, diskové polia, dátové zariadenia ako sú úložiská (storage), páskové knižnice, sieťové zariadenia, záložné zdroje UPS a prepínače ATS/STS prípadne iné.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50300000 Reparatur, Wartung und zugehörige Dienste in Verbindung mit Personalcomputern, Büromaschinen, Fernmeldeanlagen und audiovisuellen Anlagen
5. Los
Los: LOT-0001