See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Krajská nemocnice T. Bati, a.s. - „Centrální objekt - zhotovitel projektové dokumentace“
Beschreibung: Vytvoření studie Centrálního objektu, zhotovení projektové dokumentace v rozsahu pro vydání společného územního rozhodnutí a stavebního povolení vč. inženýrské činnosti, projektové dokumentace pro výběr dodavatele v podrobnostech pro provádění stavby včetně soupisu prací, autorského dozoru, zpracování výše uvedených částí PD do modelu BIM v nativním formátu a jeho převedení do otevřeného datového formátu IFC a Účast v zadávacím řízení na zhotovitele stavby Nová budova interních oborů vč. urgentního příjmu.
Interne Kennung: N006/21/V00023782
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71246000 Festlegung und Aufstellung der für den Bau benötigten Mengen, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Centrální objekt