619012-2026 - Wettbewerb
Kroatien – Softwarepaket und Informationssysteme – CIV aplikativno rješenje
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: CIV aplikativno rješenje
Beschreibung: Sukladno preporukama Ureda za udruge Vlade RH, a sukladno članku 3. Uredbe o izmjenama i dopunama uredbe o kriterijima, mjerilima i postupcima financiranja i ugovaranja programa i projekata od interesa za opće dobro koje provode udruge (NN 37/2021) potrebno je digitalizirati proces podnošenja prijavne dokumentacije, kao i omogućiti pregled i obradu svih izvještaja (programskih i financijskih) za svaki potpisani ugovor. CIV mora omogućiti komunikaciju s krajnjim korisnicima, evaluaciju prijava i elektroničko podnošenje sve propisane popratne dokazne dokumentacije i priloga.
Interne Kennung: 447
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0000