See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nabava usluge stručnog nadzora u svrhu obnove zgrada oštećenih potresom
Beschreibung: Predmet nabave su usluge stručnog nadzora građenja u svrhu obnove zgrada oštećenih potresom, kako je uređeno Zakonom o obnovi zgrada oštećenih potresom na području Grada Zagreba, Krapinsko-zagorske županije, Zagrebačke županije, Sisačko-moslavačke županije i Karlovačke županije (Narodne novine, broj 21/23; u daljnjem tekstu: Zakon o obnovi), Odlukom o donošenju Programa mjera obnove zgrada oštećenih potresom na području Grada Zagreba, Krapinsko-zagorske županije, Zagrebačke županije, Sisačko-moslavačke županije i Karlovačke županije (Narodne novine, broj 154/24; u daljnjem tekstu: Program mjera), Zakonom o gradnji (Narodne novine, broj 153/13, 20/17, 39/19, 125/19 i 145/24; u daljnjem tekstu: Zakon o gradnji), Zakonom o prostornom uređenju (Narodne novine, broj 153/13, 65/17, 114/18, 39/19, 98/19 i 67/23; u daljnjem tekstu: Zakon o prostornom uređenju), Pravilnikom o jednostavnim i drugim građevinama i radovima (Narodne novine, broj 112/17, 34/18, 36/19, 98/19, 31/20, 74/22 i 155/23), Pravilnikom o načinu provedbe stručnog nadzora građenja, obrascu, uvjetima i načinu vođenja građevinskog dnevnika te o sadržaju završnog izvješća nadzornog inženjera (Narodne novine, broj 131/21 i 68/22), Tehničkim propisom za građevinske konstrukcije (Narodne novine, broj 17/17, 75/20, 7/22) te ostalim relevantnim zakonskim i podzakonskim propisima koji se primjenjuju u odnosu na predmet nabave i provedbu ugovora o javnoj nabavi te svakoj naknadnoj izmjeni i dopuni tih propisa. Poslovi nadzornog inženjera uključuju provedbu stručnog nadzora građenja, odnosno izvođenja radova na obnovi potresom oštećenih zgrada, uklanjanju potresom uništenih zgrada, građenju zgrada te izradu završnog izvješća nadzornog inženjera sukladno Zakonu o obnovi, Programu mjera, zakonima kojima je uređeno građenje i građevni proizvodi te propisima donesenim na temelju tih zakona. Za potrebe ovog postupka javne nabave, iz navedenih dokumenata se primjenjuju relevantni dijelovi koji se odnose na usluge stručnog nadzora.
Interne Kennung: VV/2025-369
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Ograničeni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71521000 Baustellenüberwachung
5. Los
Los: LOT-0000
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71247000 Beaufsichtigung der Bauarbeiten, 71520000 Bauaufsicht